• 1 z 3
 

Pepřový obranný sprej "KO-JET" mini 40ml

6 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 70 Kč (–23 %)
229 Kč
189 Kč bez DPH
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pepřový sprej "KO-JET" je jedinečný obranný sprej, kterým můžete nepřítele doslova odstřelovat z dálky! Jeho dosah jsme naměřili cca 5-6 metrů!

Obranná látka je rychle vyhnána formou paprsku na velkou vzdálenost! Mlžné oparové rozptýlení agresivní látky vytvoří široký oblak mlhy, která zasáhne útočníka po celém obličeji a doslova ho paralizuje!

Německá kvalita!

Tento sprej Vám zaručí bezpečí v nočním parku, diskotékách, barech apod. Výtažek kajenského pepře (vyroben z chili-papriček) dokonale omámí a paralizuje protívníka, dokonce ho může přivést do bezvědomí. Obranný sprej "KO-JET" obsahuje konkrétně 11% této agresivní látky!

Efekt použití obranného spreje: oslepnutí, slzení, silné pálení pokožky, dušnost, dráždivý kašel

Použítí pepřového spreje je jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se učit náročná kontaktní bojová umění, kterými můžete nepřítele akorát více rozzuřit. Pepřový sprej je ideální lehká zbraň, která se Vám vejde do kapsy či kabelky.

Nepoužívejte sprej v protivětru či z bezprostřední blízkosti! Mohl by zasáhnout i Vás.

Použití pepřového spreje je v mezích zákona, nehrozí Vám tedy vězení, protože sprejem nezpůsobíte neúměrná trvalá zranění, jako např. boxerem či teleskopickým obuškem. Zakázán je pepřák ve státech jako Island, Nizozemsko, Norsko či Velká Británie.

Vysoká a efektivní obranyschopnost za nízkou cenu! - to jsou pepřové spreje jedině na chladnezbrane.eu!

Druh
Objem 40 ml
Velikost 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: