• 1 z 10
 

Colt Samuela Colta "THE COLT" Supernatural

20 hodnocení
 

Replika zhotovena z pevné pryskyřice. Zhotoveno 1:1 ze seriálovým originálem. Součástí koltu je též dřevěná kazeta, se 13 stříbrnými kulkami. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–32 %)
2 699 Kč
2 231 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Colt Samuela Colta "THE COLT" Supernatural

"Říká se, že tahle zbraň, může zabít cokoliv. "

Bratři Dean a Sam Wincheterovi byli již od malička trénováni k lovu duchů a démonu. Poté co jejich matka byla zavražděna žlutookým démonem, jejich otec John toužil po pomstě. A tak se vydal na cestu za pátráním po legendárním coltu legendárního lovce Samuela Colta. Tato zbraň byla speciálním kouskem, který dokázal doopravdy zabít démona a nikoliv jen jeho tělesnou schránku. Chladné zbraně Vám nyní přináší repliku Coltu Samuela Colta "THE COLT" ze seriálu Supernatural.


Nejedná se o skutečně funkční repliku coltu i to však nebrání kouzlu, které tento kousek vypouští. Celá replika je vyrobena z pryskyřice. Jedná se o jeden pevný kus, spoušť a další detaily jsou nepohyblivé, tudíž se nemusíte bát, že by jste si s coltem mohli 
ublížit. Celá zbraň je detailně zpracována, aby odpovídala seriálové předloze. 

Zdobné detaily jsou na chlup totožné, jako u originálu. Celá zbraň je ručně vyráběna z jednoho masivního kusu, stejně tak je ruční prací i malování na povrchu. Ke coltu patří 13 stříbrných nábojů, též zhotovených z pryskyřice a ručně malovaných. Na každé kulce je vyryté číslo.

Součástí balení je dřevěná kazeta, která je ve velikosti 1:1, jako předloha ze seriálu. Na jejím povrchu nalezneme stejné zdobení 
jako u originálu. Toto zdobení je vyrobeno z pryskyřice, tak jako colt. Zbraň do kazety zapadne jako ulitá, uvnitř najdete prostor pro kulky. 

Ideální dárek pro fanoušky seriálu Supernatural. Dá se skvěle využít jako doplněk ke cosplayi jednoho z bratrů Winchesterových, Johna Wincestera, nebo dokonce samotného Samuela Colta. :) Nebo si jej můžete jen tak vystavit ve svém obydlí a kochat se jeho nádherným designem. :) 

  

  

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost celková 892 g
Hmotnost krabičky 568 g
Délka coltu cca 32,5 cm
Hmotnost coltu 279 g
Rozměr krabičky 13,3 cm x 35 cm
Hmotnost kulky 4 g
Délka kulky 3,5 cm
Materiál Pryskyřice, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: