Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall - Warcraft

HQ!
23 hodnocení
3 299 Kč –39 %
Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall
3 299 Kč –39 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika legendárního kladiva Doomhammer, které patří náčelníku hordy Thrallovi. Detaily 1:1 s originálem, vhodné jako doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall - Warcraft

"Lok'tar Ogar! Za Hordu!!!"

Legendární válečné kladivo, které bylo ukuté z elementární lávy orkem jménem Gelnar.
Toto mocné kladivo se poté předávalo z otce na syna jako dědictví klanu Blackrock.
S tímto kladivem se také váže proroctví, které zní: "Skrze krev tato zbraň projde, jistě jako noc zplodí den. Dokud elementy nezapláčou neslyšně a pýcha se nezmění v nespoutaný hněv. Poslední z rodu přinese spásu i zkázu na svůj druh. Čest zmizí a vše bude ztraceno. Než bude opět nalezena, cizinec pozvedne kladivo vzhůru a spravedlivě vládnout bude."
Tým chladné zbraně vám představuje mocné kladivo "DOOMHAMMER" ze světa Warcraft. Jste připraveni naplnit proroctví?!

Materiál použitý na výrobu této dech beroucí repliky "DOOMHAMMER" je tvrzená pryskyřice, díky která má kladivo nevídané detaily. Samotné kladivo budí dojem prastaré zbraně díky vyobrazeným prasklinám. Detailní zpracování znaků, kování a barvy je skutečnou pastvou pro oči. Nejen fanoušci světa Warcraftu si tuto repliku zamilují. Jedná se o repliku 1:1 v reálné velikosti.

Rukojeť je pak omotána kůží pro docílení přesnosti a pro estetický zážitek. Koncová hlavice kladiva je pak vyrobená také z pryskyřice s dech beroucím detailním zpracováním. 

Ať u jste fanoušky nebo ne, toto kladivo je skutečným klenotem, který perfektně ozdobí vaši sbírku. Pro opravdové nadšence světa Warcraft je možnost si k této replice zakoupit také podstavec z tvrzené pryskyřice, kam si kladivo můžete usadit a dotvoří Vám tak dokonalou atmosféru.

Za hordu život položím!!! :)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 3075 g
Délka: 56 cm
Šířka: 25 cm
Materiál: tvrzená pryskyřice, kůže
Nevyplňujte toto pole:
TB Avatar autora 11.11.2022 12:01
Kladivo v tomhle provedení z číny za 2 litry? Mazec, od 300 babek za to chtějí tam, tady tu cenu vykouzlili, připadám si že jsem je skoro okrad :) Parádně zpracované, všecko sedí, bez otřepů, bez problémů s barvou, "kůže" na topůrku je taky velmi hezká a příjemně se drží. Váha je taky rozložená příjemně, pocit s kladiva tam je, máchat se s tím dá, blbnout, spát :), jen bych s tím do ničeho/nikoho neklepal, možná jednou :D Je to pecka.
Odpovědět
JR Avatar autora For DOOMHAMMER 28.2.2023 12:22
For the Hoooorde!!!! Čistá láska. Krásne kladivo. Vynikajúca kvalita. Nečakal som, ako nadšený z neho budem. Nedal som ale 5 hviezdičiek, pretože mi vadí jedna drobnosť, ale je to fakt len blbosť, a to že koža na rúčke je príliš nová. Celé kladivo je krásne "opotrebované a koža je panensky čistá
Odpovědět