Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Světelný meč "KNIGHT OF REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

10 hodnocení
9 999 Kč –50 %
Světelný meč "KNIGHT OF REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
9 999 Kč –50 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Model světelného meče, který se na našem e-shopu objevil v několika verzích. Plně kontaktní, vlastnost multicolor a pevná záštita, která bezpečně ochrání Vaše ruce, před surovými údery. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "KNIGHT OF REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

 "Jeden z Revanových generálů dal rozkaz spustit Generátor hromadných stínů. Vše co bylo na povrchu Malachoru zemřelo. Mandaloriané, Sithové... I Jediové." 

Meč zhotovený v podobném designu jako je filmový meče Kylo Rena. Masivní kousek, vyrobený z pevného materiálu. Krom toho zde nalezneme pevnou záštitu, která udrží Vaše ruce v bezpečí. Takže se už nemusíte bát špatně mířených ran. Pokud jste fanouškem designu klasických středověkých mečů, tento kousek Vás jistě zaujme, neboť jeho design vypadá jako vyvinutější verze, středověkého meče!!! 

Jako ostatní světelné meče na našem e-shopu, je i tento kousek zhotovený z pevné hliníkové slitiny. Meč "KNIGHT OF REN", je svým designem podobný svým bratříčkům "KYLO REN""SURVIVOR OF MALACHOR". Je také hrdým nástupcem meče "CROSS OF THE FORCE", neboť se jedná o jeho větší a dokonalejší verzi. 

Meč se skládá ze 4 částí. Ze základní rukojeti, v nichž je ukrytý zdroj s baterií, a žárovkami, které dodávají meči svit. Rukojeť je tvarována tak aby pohodlně sedla do ruky a díky její délce 34 centimetrů, je pohodlnou i pro opravdové chlapáky. Další 3 části jsou komponenty, které tvoří záštitu a vrchní část rukojeti. Všechny jsou vybaveny šroubovacím závitem a lehce do sebe zapadají. Do těchto částí se pak upevní tubus (čepel). 

Meč obsahuje pohybový senzor, který reaguje i na nepatrný pohyb, krom toho reaguje i na kontakt s jinými předměty, při čemž vydá známý zvuk, které vydávají při střetu filmové meče. Meč obsahuje 3 módy hlasitosti, hlasitý, střední a tichý. Krom toho zde nalezneme několik zvukových módů, z nichž si můžete vybrat jak bude Váš meč znít. Krom toho se v meči skrývá 5 filmových melodií, které si můžete přehrát, až budete unaveni z tréninku. 

Nejdůležitější funkcí meče je však Multicolor. To znamená že si můžete zvolit barvu, která je Vašemu srdci nejbližší a tak se rozhodnout, na kterou stranu síly se přidáte. :) Přímo z produkce studia Disney!

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.


Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Specifikace meče "KNIGHT OF REN":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 92 cm. + 2 krátké do záštity (12,5 cm.)
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • Tři módy hlasitost 
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost. Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie neuvěřitelných 3000 mah.
  • Jedinečný produkt a Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!
  • Multicolor

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost rukojeti: 678 g
Délka rukojeti: 34 cm
Materiál: Hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: