Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

HQ světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

14 hodnocení
10 999 Kč –54 %
HQ světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
10 999 Kč –54 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Bratříček světelného meče "GRANDMASTER OF JEDI ORDER". Téměř identický svým vzhledem, však zhotovený v elegantní zlaté barvě a s novějším provedením starých funkcí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HQ světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

„Přísahal jsem generálovi Hothovi. Slíbil jsem, že nespočinu, dokud nebudou Sithové vymýceni z galaxie. Stále mám v úmyslu tento slib dodržet."

Generál Valenthyne Farfalla byl mistr Jedi jenž bojoval po boku Generála Hotha proti armádě Sithů, vedené lordem Kaanem. 
Farfalla byl zkušený diplomat a šermíř, jeho život byl však nešťastně ukončen při souboji s legendárním Darth Banem. Tento mistr Jedi si potrpěl na eleganci a styl. Jeho oblíbená barva byla zlatá a ve stejné barvě byl i jeho světelný meč. 


Světelný meč "Světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA" Plně kontaktní! Multi-color!!!" je mladším bratříčkem již zde známého "GRANDMASTER OF JEDI ORDER." Každého fanouška světelných mečů oslní na pohled nádherným designem a stylovým tvarem rukojeti. Díky němu Vám meč pohodlně zapadne do ruky a úžasně se s ním manipuluje. Dokonalý meč (nejen) na kontaktní šerm, ale i pro samostatný tréninkTento kousek ocení každý Jedi i Sith

Světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA" má vlastnost multicolor, to znamená, že si barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Takže pokud je Vaší oblíbenou barvou např. modrá, můžete si ji dopřát v několika různých odstínech. Krom toho je meč obdařen zvukovými efekty, které se též dají měnit dle libosti. Pokaždé když meč aktivujete, zaslechnete známou melodii z filmu. krom toho meč reaguje zvukem i na náraz o jiný předmět. Meč má také možnost změnit hlasitost zvuku. Od hlasitého po úplné ticho. Tento mód jistě ocení převážně rodiče. :D 

Zvuky lze měnit dle libosti, ale to není vše, neboť se zvuky můžete měnit i módy svícení meče! Takže je jen na Vás, zda bude Váš meč bude zuřivě blikat, lehce poblikávat, nebo poklidně svítit. Přímo z produkce studia Disney!   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem
počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.  


Maximální parametry pro napětí: 

- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "VALENTHYNE FARFALLA"
Napájecí kabel
- Tubus

Ať jsi Jedi nebo Sith, svůj světelný meč musíš mít! Vhodný pro cosplay, trénink i pro výstavní účely. Pokud jsi fanouškem STAR WARS a světelných mečů, neváhej a pořiď si svůj vlastní. :) 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/


Videorecenze:

Bitva se světelnými meči:
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 106,1 cm
Celková hmotnost: 504 g
Hmotnost rukojeti: 321 g
Hmotnost tubusu: 181 g
Délka rukojeti: 29 cm
Délka tubusu: 86 cm
Materiál: Kov
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: