Doprava a platby

Zmíněné informace ihned níže platí pro objednávky z České republiky, informace pro objednávky ze Slovenska naleznete na této stránce dole

 

Doprava

Zásilky odesíláme KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN pomocí služeb DPD, České pošty a Geis!

 

Zaslání na dobírku

Tento způsob je nejžádanějším a nejběžnějším způsobem na našich stránkách. Zaslání na dobírku Vás vyjde (podle typu zvolené dopravy) již na 59 Kč (doprava) + 39 Kč (samotný proces dobírky/platby), tj. dohromady za 98 Kč!

 

Platba předem na účet - OPOŽDĚNÁ EXPEDICE

Pomocí platby předem můžete ušetřit značnou částku na dopravném!
Přepravné Vás může vyjít již na pouhých 59 Kč (jedno z nejlevnějších na internetu ;-)!
Avšak převody mezi bankami trvají řadu pracovních dnů - počítejte tedy s tím, že Vám zásilka může přijít i za 10 dnů!!!

Platbu uhraďte na účet 2601146194/2010 (FIO banka) a to nejdéle do 7 dnů po dokončení objednávky. Vaše zásilka bude odeslána až po připsání požadované částky na náš účet (tj. se zpožděním v závislosti na rychlosti převodu - vhodné pro trpělivé povahy!).
Jako variabilní symbol Vaší platby nezapomeňte uvést ČÍSLO OBJEDNÁVKY!

 

Poštovné ZDARMA nad 1999,-!!!

Snížili jsme pro Vás hranic poštovného zdarma! Jako jeden z mála eshopů máme dopravu
ZADARMO již při nákupu nad 1999,-!!!
Platí pro služby: Doručení na adresu (DPD Private) nebo na jedno z více jak 1000 výdejních míst (DPD Pickup) a Balík do Balíkovny od České Pošty. Pokud preferujete jiný způsob přepravy, je třeba si připlatit.

 

DPD Private (Doručení na adresu)

Logistická společnost DPD nabízí rychlé a spolehlivé dodání na vámi zvolenou adresu. O termínu doručení budete informování SMS zprávou či e-mailem, včetně hodinového rozmezí (přijde v den doručení). Cena této služby je za pouhých 99 Kč (+39 Kč v případě dobírky).

 

 

DPD Pickup (Doručení na výdejní místo)

DPD vám balíček doručí na Vámi vybrané výdejní místo PickUp (dříve DPD ParcelShop). Jednoduše si zvolíte jedno ze 175 výdejních míst v ČR a balík si vyzvednete, až se vám to bude hodit. Cena této služby je 69 Kč (+39 v případě platby dobírkou). Nejdelší strana balíku musí být maximálně 100 cm dlouhá, abyste mohli službu využít.

V případě zvolení tohoto typu přepravy u dlouhých produktů (nad 100 cm = dlouhé meče, tyčové zbraně), tak si vyhrazujeme změnit způsob přepravy a musíme cenu přepravného navýšit :-(

 

Balík do Balíkovny (Česká pošta)

Balíkovna je z našeho pohledu revoluční službou České Pošty. Pokud zvolíte tuto dopravu, tak Vás přepravné bude stát 59 Kč (+39Kč  s dobírkou). Česká pošta má přes 222 výdejních míst po celé ČR, kde je možné si vyzvednout přednostně zásilku na specializované přepážce.

Garantují úhradu dobírky hotově, ale i kartou! Dokonce nemusíte mít občanku k prokázání totožnosti. Stačí, když budete znát jméno příjemce a mít kód, kterým se prokážete. Rozměry balíku musí být nejvýše 70cm x 50cm x 50cm, abyste mohli tuto službu využít.

V případě zvolení tohoto typu přepravy u nevyhovujících produktů (nad 70 cm = některé mačet, hole se skrytou čepelí, dlouhé meče, tyčové zbraně, apod.), tak si vyhrazujeme změnit způsob přepravy a případně cenu přepravného navýšit.

 

 

Balík do ruky (Česká pošta)

Pokud upřednostňujete komfort před šetřením, máme pro Vás možnost dopravy "Balík do ruky". Balík Vám přijde až na Vaši adresu a o jeho příchodu budete informováni pomocí SMS. Tato služba stojí 139 Kč. Pokud budete chtít platit až po příchodu balíku (tzv. dobírka), připlatíte si ještě +39 Kč.

 

Balík na poštu (Česká pošta)

Doručení zásilky bude na Vámi zvolenou poštu v objednávkovém procesy. Zásilka zde bude čekat na Vaše vyzvednutí 7 dní.
O přijetí zásilky na pobočce České pošty budete informováni pomocí SMS nebo emailem ihned v den uložení zásilky na pobočce.
Služba balík na poštu stojí 129 Kč (+39 Kč v případě platby dobírkou).

 

Obyčejné psaní České pošty (RR) - pouze pro malé balíčky o velikosti dopisu

Již za 69 Kč!
Zásilka bude Českou poštou expedována na nejbližší pobočku v místě Vaší dodací adresy.

Cestou na pobočku se expediční auto České pošty často staví u Vás doma (dodací adresa) a nabídne Vám převzetí/zaplacení zásilky na místě. Pokud Vás doma nezastihnou, odvezou zásilku na nejbližší pobočku. Poté Vám zašlou upozornění o jejím uložení a vyzvou Vás k vyzvednutí do 14 dnů.

Nevýhoda této služby je doba odeslání. Česká pošta si vyhrazuje právo až 7 pracovních dní na odeslání této zásilky. Zpravidla to však bývá 3-5 dnů. Ale s tím my jako odesílatelé nic nezmůžeme :-(


Pokud chcete nejrychlejší způsob dopravy, doporučujeme službu Balík Do Balíkovny - zde ČP garantuje dodání do druhého dne od našeho podání. Nebo zvolte DPD Private (doručení na adresu) nebo DPD Pickup (výdejní místa)

 

Geis Parcel

Služby logistické společnosti Geis zaručují rychlé dodání až na Vámi zvolenou adresu. Obdržíte SMS avízo o vyexpedování zásilky a také budete telefonicky informování o blížící se zásilce v den dodání.
Cena této služby stojí 129 Kč (+ 39 Kč za případnou platbu dobírkou).

 

Geis Parcel - GARANCE A POJIŠTĚNÍ!

V případě, že se k Vám zásilka nedoručila do 2 dnů od naší expedice, stačí, když nám zavoláte a my OKAMŽITĚ zahajujeme vyšetřování a v případě ztráty či nedohledání Vám OKAMŽITĚ zasíláme zásilku novou, aniž byste museli čekat na vyřešení, dohledání či reklamaci s logistickou společností!
Nová zásilka bude zaslána i s malým dárkem ZDARMA!
Cena této služby je 149 Kč (+39 Kč za platbu dobírkou).

  

Osobní odběr

Pokud chcete zcela ušetřit na dopravném, sjednejte si s námi osobní odběr.
Osobní vyzvednutí zásilky můžete po předešlé domluvě (telefonicky na 
+420 702 688 650 nebo emailu info@chladnezbrane.eu) v našem velkoskladě
ve Velkém Oseku, ulice Nádražní 81, PSČ: 281 51.

Velký Osek leží mezi Poděbrady a Kolínem na východě Středočeského kraje. Z toho vyplývá, že Velkosklad je umístěný ve velice výhodné poloze, tj. 3 km od nájezdu na dálnici D11 (42. km) mezi Prahou a Hradcem Králové a navíc pouhé 2 minuty pěšky od vlakového nádraží a autobusové stanice. 

Časy osobního odběru jsou po předchozí domluvě možné vždy:
PO: 9:00 - 13:00; 14:00 - 16:30
ÚT: 9:00 - 13:00; 14:00 - 16:30
ST: 9:00 - 13:00; 14:00 - 16:30
ČT: 9:00 - 13:00; 14:00 - 16:30
PÁ: 9:00 - 13:00; 14:00 - 15:30 

Zde si můžete také nezávazně vyzkoušet další produkty, prohlédnout si i jiný sortiment a udělat pořádný nákup! ;-)
Platba kartou zde není možná, v docházkové vzdálenosti velkoskladu (10-15 min.) je bankomat.

 

Na SLOVENSKO

Na popud slovenských zákazníků jsme vytvořili možnost zaslání našeho zboží na Slovensko.
Je vidět, že našim bratrům Slovákům také záleží na výjimečné ceně ;-)
Podmínkou zaslání zboží je platba předem na účet, kdy cena za expedici činí 12 €.
Avšak při nákupu nad 100 € máte dopravu ZCELA ZDARMA!
Nezapomeňte uvést do poznámky o platbě číslo Vaší objednávky a zároveň Variabilní symbol (VS).

Informace pro zahraniční elektronické platby:
IBAN: CZ0820100000002701388350
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Po uhrazení platby nám na info@chladnezbrane.eu zašlete print-screen obrazovky, kde je prokazatelně vidět, že jste platbu hradili, a kde je jednoznačně vidět, že platba je již uhrazená, a že ji nelze stornovat, prosíme. Je to z toho důvodu, že se nám zahraniční platby nepropisují do systému. Z tohoto důvodu jsme nuceni kontrolovat platby manuálně, nicméně jsme schopni garantovat kontrolu do 28 dnů z kapacitních důvodů. Dobírka na Slovensko je možná u prověřených zákazníků na vyžádání.

 

Pokud víte, že si nebudete moci zásilku vyzvednout po více než 7 dní po uzavření objednávky, dejte nám prosím vědět emailem. Zašleme Vám ji po dohodě tehdy, až budete připraveni si ji vyzvednout.


V případě nepřevzetí zásilky je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s jejím zasláním. Je možné se pochopitelně domluvit na opětovném zaslání. Pokud máte od nás objednanou zásilku a víte, že budete déle než týden mimo doručovací adresu, prosím sdělte nám tuto informaci nejlépe emailem. Sladíme tak čas dodání s Vašimi možnostmi a předejdeme tak mnoha nepříjemnostem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.