Doprava a platby

Doprava

Zásilky odesíláme 3x týdně pomocí služeb České pošty a logistické společnosti Geis!

 

Zaslání na dobírku

Tento způsob je nejžádanějším a nejběžnějším způsobem na našich stránkách. Zaslání na dobírku Vás vyjde (podle typu zvolené dopravy) již na 69 Kč (doprava) + 39 Kč (samotný proces dobírky/platby), tj. dohromady za 108 Kč!

 

Platba předem na účet - OPOŽDĚNÁ EXPEDICE

Pomocí platby předem můžete ušetřit značnou částku na dopravném!
Poštovné Vás může vyjít již na pouhých 69 Kč (jedno z nejlevnějších na internetu ;-)!
Avšak převody mezi bankami trvají mnoho pracovních dnů - počítejte tedy s tím, že Vám zásilka může přijít i za 10 dnů!!!

Platbu uhraďte na účet 2601146194/2010 (FIO banka) a to nejdéle do 7 dnů po dokončení objednávky. Vaše zásilka bude odeslána až po připsání požadované částky na náš účet (tj. se zpožděním v závislosti na rychlosti převodu - vhodné pro trpělivé povahy!).
Jako variabilní symbol Vaší platby nezapomeňte uvést ČÍSLO OBJEDNÁVKY!

 

Poštovné ZDARMA od 1999,-!!!

Snížili jsme pro Vás hranic poštovného zdarma! Jako jeden z mála eshopů máme dopravu
ZADARMO již při nákupu nad 1999,-!!!
Doprava zdarma nahrazuje "Standardní zásilku České pošty" (tj. nejlevnější způsob dopravy), nikoliv "Balík Do ruky či Na poštu" (kvalitnější servis a rychlost dodání). Pokud chcete obdržet zboží dříve, doporučujeme si připlatit za tyto služby.
Pouze v případě dlouhých předmětů (katany, meče...) využíváme dopravy od Geis.

 

Standardní zásilka České pošty

Nejlevnější způsob přepravy! Již za 69 Kč!
Zásilka bude Českou poštou expedována na nejbližší pobočku v místě Vaší dodací adresy.

Cestou na pobočku se expediční auto České pošty často staví u Vás doma (dodací adresa) a nabídne Vám převzetí/zaplacení zásilky na místě. Pokud Vás doma nezastihnou, odvezou zásilku na nejbližší pobočku. Poté Vám zašlou upozornění o jejím uložení a vyzvou Vás k vyzvednutí do 14 dnů.

Nevýhoda této služby je doba odeslání. Česká pošta si vyhrazuje právo až 7 pracovních dní na odeslání této zásilky. Zpravidla to však bývá 3-5 dnů. Ale s tím my jako odesílatelé nic nezmůžeme :-(
Pokud chcete nejrychlejší způsob dopravy, doporučujeme službu Balík Do ruky a Balík Na poštu - zde ČP garantuje dodání do druhého dne od našeho podání (podáváme 2x týdně).

 

Balík do ruky

Pokud finance za dopravu nejsou pro Vás příliš důležité a upřednostňujete komfort, máme pro Vás možnost dopravy "Balík do ruky". Balík Vám přijde až na Vaši adresu a o jeho příchodu budete informováni pomocí SMS. Tato služba stojí 139 Kč. Pokud budete chtít platit až po příchodu balíku (tzv. dobírka), připlatíte si ještě +39 Kč.

 

Balík na poštu

Doručení zásilky bude na Vámi zvolenou poštu v objednávkovém procesy. Zásilka zde bude čekat na Vaše vyzvednutí 7 dní.
O přijetí zásilky na pobočce České pošty budete informováni pomocí SMS nebo emailem ihned v den uložení zásilky na pobočce.
Služba balík na poštu stojí 129 Kč (+39 Kč v případě platby dobírkou).

 

Geis parcel

Služby logistické společnosti Geis zaručují rychlé dodání až na Vámi zvolenou adresu. Obdržíte SMS avízo o vyexpedování zásilky a také budete telefonicky informování o blížící se zásilce v den dodání.
Cena této služby stojí pouhých 109 Kč (+ 39 Kč za případnou platbu dobírkou).

 

GEIS Parcel - GARANCE A POJIŠTĚNÍ!

V případě, že se k Vám zásilka nedoručila do 2 dnů od naší expedice (PO, ST, PÁ), stačí, když nám zavoláte a my OKAMŽITĚ zahajujeme vyšetřování a v případě ztráty či nedohledání Vám OKAMŽITĚ zasíláme zásilku novou, aniž byste museli čekat na vyřešení, dohledání či reklamaci s logistickou společností!
Nová zásilka bude zaslána i s malým dárkem ZDARMA!
Cena této služby je 149 Kč (+39 Kč za platbu dobírkou).

 

  

Osobní odběr

Pokud chcete zcela ušetřit na dopravném, sjednejte si s námi osobní odběr.
Osobní vyzvednutí zásilky můžete po předešlé domluvě (telefonicky na +420 774 140 390 nebo emailu info@chladnezbrane.eu) v našem novém skladě ve Velkém Oseku, Nádražní 81.
Dny osobního odběru jsou téměř vždy:
NE - 14 - 21:00
ÚT - 14 - 21:00
ČT - 14 - 21:00

Zde si můžete také nezávazně vyzkoušet další produkty, prohlédnout si i jiný sortiment a udělat pořádný nákup! ;-)

 

Na SLOVENSKO

Na popud slovenských zákazníků jsme vytvořili i tuto možnost. Je vidět, že i našim bratrům Slovákům také záleží na dobré ceně ;-)
Podmínkou je však nákup nad 800 Kč (cca 33,3 €) a platba předem na účet.
Poplatek za expedici činí 15 €.
Směnný kurz je fixní a činí 24 Kč za 1 €!

Informace pro zahraniční elektronické platby:
IBAN: CZ8520100000002601146194
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

 

 

 

 

Pokud víte, že si nebudete moci zásilku vyzvednout po více než 7 dní po uzavření objednávky, dejte nám prosím vědět emailem. Zašleme Vám ji po dohodě tehdy, až budete připraveni si ji vyzvednout.


V případě nepřevzetí zásilky je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s jejím zasláním. Je možné se pochopitelně domluvit na opětovném zaslání. Pokud máte od nás objednanou zásilku a víte, že budete déle než týden mimo doručovací adresu, prosím sdělte nám tuto informaci nejlépe emailem. Sladíme tak čas dodání s Vašimi možnostmi a předejdeme tak mnoha nepříjemnostem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.