Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Doprava a platby

Zmíněné informace ihned níže platí pro objednávky z České republiky, informace pro objednávky ze Slovenska a zahraničí naleznete na této stránce dole

 

Doprava

Zásilky odesíláme KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN pomocí služeb GLS, České pošty, Zásilkovna! Viz níže o dopravě pod informacemi od platbách.

 

PLATBY

Zaslání na dobírku

Tento způsob je nejžádanějším a nejběžnějším způsobem na našich stránkách. Zaslání na dobírku Vás vyjde (podle typu zvolené dopravy) již na 59 Kč (doprava) + 49 Kč (samotný proces dobírky/platby), tj. dohromady za 108 Kč!

 

Platba bankovním převodem předem na účet - Opožděná expedice

Pomocí platby předem můžete ušetřit značnou částku na dopravném!
Přepravné Vás může vyjít již na pouhých 59 Kč (jedno z nejlevnějších na internetu ;-)!
Avšak převody mezi bankami trvají řadu pracovních dnů - počítejte tedy s tím, že Vám zásilka může přijít i za 5 dnů!!!

Platbu uhraďte na účet 2601146194/2010 (FIO banka) a to nejdéle do 7 dnů po dokončení objednávky. Vaše zásilka bude odeslána až po připsání požadované částky na náš účet (tj. se zpožděním v závislosti na rychlosti převodu - vhodné pro trpělivé povahy!).
Jako variabilní symbol Vaší platby nezapomeňte uvést ČÍSLO OBJEDNÁVKY! :-)

 

Platba platebním tlačítkem skrze Vaší banku - nejrychlejší způsob pro odeslání

Nově spolupracujeme s platební metodou ThePay.cz ;-)

Nyní můžete zaplatit ihned skrz platební tlačítko Vaší banky, kterou si vyberete na konci objednávky, zaplatíte ihned automaticky a my Vám objednávku vyexpedujeme nejpozději následující pracovní den, mnohdy ještě ten den! Výhodou je, že ušetříte za dobírku - VŘELE tuto platební metodu DOPORUČUJEME

 

Poštovné ZDARMA nad 1999 Kč :-)

Snížili jsme pro Vás hranic poštovného zdarma! Jako jeden z mála eshopů máme dopravu
ZADARMO již při nákupu nad 1999,-!!!
Platí pro služby: Doručení na adresu Balík do Balíkovny od České Pošty. Pokud preferujete jiný způsob přepravy, je třeba si připlatit :-/

 

CENY DOPRAVY

GLS (GLS Doručení na adresu)

GLS nabízí rychlé a spolehlivé dodání na vámi zvolenou adresu. O termínu doručení budete informování SMS zprávou či e-mailem, včetně hodinového rozmezí (přijde v den doručení). Cena této služby je za pouhých 89 Kč (+49 Kč v případě dobírky).

 

ZÁSILKOVNA

Vyberte si jedno z mnoha jejich výdejních míst!
Nejrozšířenější a nejdostupnější koncept úložných míst!
Je tu pouze jediné omezení. Délka strany může být maximálně 70 cm! Takže pokud plánujete nějaké kopí či naginatu, musíte zvolit jiného dopravce. 
Již za 59 Kč! Odesíláme každý den!

 

Balík do Balíkovny (Česká pošta)

Balíkovna je z našeho pohledu revoluční službou České Pošty - VŘELE DOPORUČUJEME

Pokud zvolíte tuto dopravu, tak Vás přepravné bude stát 69 Kč (+49Kč  s dobírkou). Česká pošta má přes 300 výdejních míst po celé ČR, kde je možné si vyzvednout přednostně zásilku na specializované přepážce.

Garantují úhradu dobírky hotově, ale i kartou! Dokonce nemusíte mít občanku k prokázání totožnosti. Stačí, když budete znát jméno příjemce a mít kód, kterým se prokážete. Rozměry balíku musí být nejvýše 70cm x 50cm x 50cm, abyste mohli tuto službu využít.

V případě zvolení tohoto typu přepravy u nevyhovujících produktů (nad 70 cm = některé mačet, hole se skrytou čepelí, dlouhé meče, tyčové zbraně, apod.), tak si vyhrazujeme změnit způsob přepravy a případně cenu přepravného navýšit.

 

Balík do ruky (Česká pošta)

Pokud upřednostňujete komfort před šetřením, máme pro Vás možnost dopravy "Balík do ruky". Balík Vám přijde až na Vaši adresu a o jeho příchodu budete informováni pomocí SMS. Tato služba stojí 139 Kč. Pokud budete chtít platit až po příchodu balíku (tzv. dobírka), připlatíte si ještě +49 Kč.

 

Balík na poštu (Česká pošta)

Doručení zásilky bude na Vámi zvolenou poštu v objednávkovém procesy. Zásilka zde bude čekat na Vaše vyzvednutí 7 dní.
O přijetí zásilky na pobočce České pošty budete informováni pomocí SMS nebo emailem ihned v den uložení zásilky na pobočce.
Služba balík na poštu stojí 119 Kč (+49 Kč v případě platby dobírkou).

 

Obyčejné psaní (RR) - pouze pro malé balíčky o velikosti dopisu (Česká pošta)

Již za 69 Kč!
Zásilka bude Českou poštou expedována na nejbližší pobočku v místě Vaší dodací adresy.

Cestou na pobočku se expediční auto České pošty často staví u Vás doma (dodací adresa) a nabídne Vám převzetí/zaplacení zásilky na místě. Pokud Vás doma nezastihnou, odvezou zásilku na nejbližší pobočku. Poté Vám zašlou upozornění o jejím uložení a vyzvou Vás k vyzvednutí do 14 dnů.

Nevýhoda této služby je doba odeslání. Česká pošta si vyhrazuje právo až 7 pracovních dní na odeslání této zásilky. Zpravidla to však bývá 3-5 dnů. Ale s tím my jako odesílatelé nic nezmůžeme :-(

Pokud chcete nejrychlejší způsob dopravy, doporučujeme službu Balík Do Balíkovny - zde ČP garantuje dodání do druhého dne od našeho podání. 

 

Osobní odběr

Pokud chcete zcela ušetřit na dopravném, zastavte se na naší kamenné prodejně. Otevírací doba a více informací zde.

 

 

Na SLOVENSKO a do ZAHRANIČÍ

SLOVENSKO

Na popud slovenských zákazníků jsme vytvořili možnost zaslání našeho zboží na Slovensko.
Je vidět, že našim bratrům Slovákům také záleží na výjimečné ceně ;-)


Podmínkou zaslání zboží je platba předem na účet, kdy cena za expedici činí 11,99 €.
Avšak při nákupu nad 100 € máte dopravu ZCELA ZDARMA!
Nezapomeňte uvést do poznámky o platbě číslo Vaší objednávky a zároveň Variabilní symbol (VS).

Pokud máte účet zároveň i u české banky, můžete u nás zaplatit také z českého účtu platební metodou ThePay.cz, jen nás předem kontaktuje na info@chladnezbrane.eu a my se s Vámi domluvíme.

Další ZAHRANIČÍ

Doprava do Německa stojí skrz GLS 484 Kč v ekvivalentu dle kurzu CZK/EUR. Pokud chcete zaslat zboží do jiného státu, je to možné, kontaktujte nás prosím na emailu info@chladnezbrane.eu a vyřešíme společně cenu dopravy a den dodání.

Informace pro zahraniční elektronické platby:
IBAN: CZ0820100000002701388350
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Po uhrazení platby nám na info@chladnezbrane.eu zašlete print-screen obrazovky, kde je prokazatelně vidět, že jste platbu hradili, a kde je jednoznačně vidět, že platba je již uhrazená, a že ji nelze stornovat, prosíme.

Je to z toho důvodu, že se nám zahraniční platby nepropisují do systému. Z tohoto důvodu jsme nuceni kontrolovat platby manuálně, nicméně jsme schopni garantovat kontrolu do 28 dnů z kapacitních důvodů. Dobírka na Slovensko je možná u prověřených zákazníků na vyžádání.

 

OBECNÉ INFORMACE pro všechny zákazníky

Pokud víte, že si nebudete moci zásilku vyzvednout po více než 7 dní po uzavření objednávky, dejte nám prosím vědět emailem. Zašleme Vám ji po dohodě tehdy, až budete připraveni si ji vyzvednout.


V případě nepřevzetí zásilky je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s jejím zasláním. Je možné se pochopitelně domluvit na opětovném zaslání. Pokud máte od nás objednanou zásilku a víte, že budete déle než týden mimo doručovací adresu, prosím sdělte nám tuto informaci nejlépe emailem. Sladíme tak čas dodání s Vašimi možnostmi a předejdeme tak mnoha nepříjemnostem.