Kariéra

SKLADNÍK / ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Jsme největší e-shop s chladnými zbraněmi a replikami v Česku a na Slovensku a hledáme energického kolegu, který se postará o expedici zásilek, organizaci skladu a komunikaci s našimi zákazníky. Práce je vhodná i pro absolventy, vše tě rádi naučíme a ve všech oblastech zaškolíme. Nehledáme právě tebe?

Co bude tvoje náplň práce?
  • Příjem a výdej objednávek
  • Balení a expedice zásilek
  • Komunikace se zákazníky (osobně, email, telefon)
  • Fakturace
  • Poradenství
  • Manipulace se zbožím
  • Administrativa

Jaké jsou podmínky pro přijetí?

  • Spolehlivost, pečlivost
  • Dochvilnost
  • Bydliště v okolí Kolína (možnost dojíždět každý všední den)
  • Základy s PC
  • Fyzická zdatnost
  • Jsi komunikativní

Výhodou bude, pokud (není podmínkou):

  • Umíš s e-shopovou platformou Shoptet
  • Máš předchozí zkušenosti v oblasti e-shopů / skladů / prodejen
  • Se orientuješ v oblasti zbraní / videoher / filmů, seriálů / anime

Co ti můžeme nabídnout

  • Práci na HPP / IČO
  • Práci v přátelském a pohodovém kolektivu
  • Mzdu odpovídající zkušenostem
  • 20 dní dovolené
  • Zaměstnaneckou slevu na zboží
  • Firemní teambuildingy
  • Možnost zlepšovat se v oblastech, které tě baví
  • Neomezenou kávu :-)

Pokud tě láká práce, která má smysl a chceš se stát klíčovým článkem v týmu, který zajišťuje spokojené zákazníky, ozvi se nám! Těšíme se na tebe.

Prosíme přikládejte životopis společně s Vaší fotografií na email info@chladnezbrane.eu
Nástup možný ihned.