Reklamace

U nás nemusíte mít strach nakupovat! Pokud se u zboží projeví výrobní vada, řešíme reklamaci velmi rychle! Jestliže zboží není třeba posuzovat přímo u výrobce a vada je zřejmá, řešíme reklamaci ihned. Běžně obchody protahují reklamační proces na limitních 30 dnů, my většinou nepotřebujeme na vyřízení celé záležitosti více než 7-14 dní!

 

A jak při reklamaci postupovat?

Kontaktujte nás na e-mailu info@chladnezbrane.eu. Uveďte důvod reklamace a informaci, o který výrobek se jedná. Teprve poté nám předejte vadný výrobek - můžete dvěma způsoby:

1) Osobně - na základě emailové domluvy. Možné setkání je ve Kolíně. S sebou si určitě vezměte i fakturu.

2) Zajistíme Vám dopravce, který si od Vás reklamované zboží převezme a přepraví k nám.
V případě reklamačního řízení pro Vás máme jako omluvu připravené velké množství dárků v hodnotě až 199 Kč, za způsobené nepříjemnosti.

V případě uznání reklamace, Vám můžeme místo dárků v mnohdy vyšší hodnotě, proplatit poštovné, pokud jste nám produkt zaslali na vlastní náklady na naši adresu, nicméně je třeba nám zaslat daňový doklad o zaplacení poštovného.

Adresa:

CHLADNEZBRANE.EU

K Raškovci 159

Kolín

280 02

Stáhněte si náš reklamační formulář a vyplněný nám ho zašlete společně s reklamovaným zbožím. Ke zboží přidejte fakturu s vytištěnou emailovou komunikací, která mezi námi před odesláním probíhala - tím reklamaci výrazně urychlíte! Děkujeme.

Připojte také své číslo účtu a kód Vaší banky, na který Vám, v případě uznání reklamace a nemožnosti zaslání nového produktu, zašleme zpětně částku za vyreklamovaný produkt. Zboží nezasílejte na dobírku!


Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoliv na mechanické poškození, opotřebení nebo ztrátu součástek!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.