Pepřový sprej "TW1000 PEPPER-JET MAN" 40 ml Single-Pack

4 hodnocení
 

Pepřový sprej Německé kvality o objemu 40 ml. Snadno přenosný s dosahem 2 - 3 metrů. Obsahuje bezpečnostní víčko proti neplánované aktivaci. 

Dostupnost Skladem
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
 

Pepřový sprej "TW1000 PEPPER-JET MAN" 40 ml Single-Pack

Spolehlivý obranný nástroj, díky kterému už se nebudete muset bát přepadení. Přinášíme vám Praktický pepřový sprej, který můžete nosit neustále u sebe a díky svému kompaktnímu tvaru skvěle padne do ruky. Obsah spreje je 40 ml. 

Pepřový sprej "TW1000 PEPPER-JET MAN" je vybaveno odklápěcím uzávěrem, který zabraňuje nechtěnému spuštění spreje. Hlava je tak pečlivě chráněna. Víčko je také speciálně tvarováno tak, aby zabránilo náhodné sebe kontaminaci. 

Obranná látka je rychle vyhnána formou paprsku na vzdálenost 2 - 3 metrů! Mlžné oparové rozptýlení agresivní látky vytvoří široký oblak mlhy, která zasáhne útočníka po celém obličeji a doslova ho paralyzuje! Německá kvalita!

Tento sprej Vám zaručí bezpečí v nočním parku, diskotékách, barech apod. Výtažek kajenského pepře (vyroben z chilli-papriček) dokonale omámí a paralyzuje protivníka, dokonce ho může přivést do bezvědomí. Efekt použití obranného spreje: oslepnutí, slzení, silné pálení pokožky, dušnost, dráždivý kašel Použití pepřového spreje je jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se učit náročná kontaktní bojová umění, kterými můžete nepřítele akorát více rozzuřit. Pepřový sprej je ideální lehká zbraň, která se Vám vejde do kapsy či kabelky.

 

Podobné produkty

Druh Obranné spreje
Hmotnost 65 g
Velikost 9,3 cm
Objem 40 ml
Dosah 2 - 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: