Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Top 3 historické seriály

Tímto článkem bych Vám chtěl představit pět historických seriálů, které doporučuji zhlédnout.

 

1) Spartakus

Klasický příběh thráckého bojovníka, který byl zajat Římany, stal se gladiátorem a v boji o svobodu se postavil starověkému Římu, ožívá v novém akčním historickém seriálu na HBO. Spartakus, odtržený od své země a milované ženy, je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Na písku se však neodehrávají všechny bitvy. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen mužem. Víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou.

Seriál Spartakus se skládá ze čtyř sérií:

    hou
    

 Luxusní bojové scény ze seriálu:

Spartacus vs Gannicus

Spartacus a Crixus vs Theokoles

V seriálu najdete i spoustu zbraní z našeho sortimentu, jako například:

Mačeta "GLADIUS" Cold Steel

Gladiátorské dýky "SPARTACUS vs EGYPTIAN" 2 kusy!!!

Reflexní luk "ROBIN HOOD PROFI" 30 lbs

Oštěp "BOAR" Cold Steel

 

2) Vikingové

Seriál Vikingové sledují dobrodružství Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel), který byl největším hrdinou své doby. Představují výpravné převyprávění severských ság o Ragnarovi, jeho vikingských spolubojovnících, rodině a ukazují jeho nástup na pozici krále všech kmenů Vikingů. Ragnar není jenom neohroženým bojovníkem, ale zosobňuje i severské tradice spočívající v oddanosti bohům. Podle legendy totiž Ragnar není nikdo jiný, než přímý potomek Odina, vládce bohů, války a všech bojovníků.

Seriál Vikingové se skládá z pěti sérií:

vikings

 Luxusní bojové scény ze seriálu:

Shield Wall - Battle

Bjorn vs Berserker

V seriálu najdete i spoustu zbraní z našeho sortimentu, jako například:

Vikingská sekera "VIKING HAND AXE" Cold Steel

Tréninkový meč "HAND AND A HALF TRAINING SWORD" Cold Steel

 

 3) Řím

Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc. Avšak nyní se otřásají samotné základy těchto principů, podryté korupcí a nesváry. Po osmi letech válčení se dva vojáci Lucius Vorenus a Titus Pullo bezděčně ocitají ve víru událostí, které ovlivní dějiny celého Říma. Láska a zrada, vládci a otroci, muži a jejich ženy. Seriálové drama ŘÍM zachycuje bouřlivou éru mezi zánikem republiky a zrozením impéria.

Seriál Řím se skládá ze dvou sérií: 

caesar

Luxusní bojové scény ze seriálu:

Rome Fighting with Gauls

Rome Titus Pullo In the Arena

V seriálu najdete i spoustu zbraní z našeho sortimentu, jako například:

Mačeta "GLADIUS" Cold Steel