Legendární bojové filmy, které stojí za zhlédnutí

Legendární bojové filmy, které stojí za zhlédnutí

Jako fanoušek bojových umění a kinematografie Vám chci nabídnout několik legendárních bojových filmů, které by si neměl nikdo                       nechat ujít. Tyto filmy jsou legendární kvůli svému příběhu, přehlídce bojových umění a propracované choreografii při soubojích.

36 komnat Šaolinu

V 15. století ovládali velkou část Číny Mandžuové. Čínský národ byl krvavě potlačován. Student Liu Ju Té je přesvědčen, že národ má šanci se ubránit jedině, když bude ovládat bojovou techniku shaolinských mnichů. Po dobrodružném útěku z Kantonu se dostává do odlehlého kláštera. Je přijat do řádu a po počátečních těžkostech projde všemi 35 komnatami různých stádií techniku kung-fu. Jako mistr všech bojových technik se Liu vrací do Kantonu a dává se do boje s nenáviděnými Mandžuy. V divokém souboji pokoří jejich vůdce Tien Taa a zakládá 36. komnatu, kde cvičí i nekněze (obyčejné lidi).

Tento film z roku 1978 je naprostou klasikou pro fanoušky kung-fu žánru. 

l291205               148812_97335e          

Ve filmu najdete i spoustu zbraní z našeho sortimentu, jako je například:

Bojová hůl "BO" kung fu  

Trojitá hůl "SANSETSUKON" ocelová 

Čínské motýlí meče "BUTTERFLY SWORD" kung fu - 2KS!  

Čínský půlměsíční rýč "YUÉ YÁ CHAN" kung fu      

Ukázka z filmu zde     

OBávaný bojovník

Huo Yuan Jia (Jet Li) se už jako mladý chlapec snaží dosáhnout otcových kvalit v bojovém umění WuShu a dále dělat čest svému rodu. Jeho cílem je být nejlepší, což se mu po několika letech a spoustě soubojů podaří. Jeho pověst mistra bojových umění se šíří, ale roste i jeho pýcha. Poté, co v souboji zabije svého soupeře, krevní msta dopadne na celou jeho rodinu. Po této tragédii na sedm let zmizí, aby objevil pravý smysl boje.

Skvělý velkofilm natočený na motivy skutečného příběhu.

33423     00538624

 

 Ve filmu najdete i spoustu zbraní z našeho sortimentu, jako je například:

 Bojová hůl "BO" kung fu 

 Trojitá hůl "SANSETSUKON" ocelová 

 Katana "THE BEST OF SAMURAI"                 

 Čínské kopí "QIANG" kung fu

 Čínská šavle "KUNG FU DAO"

 Zdobená mačeta "SHAOLIN DRAGON"

 Ukázka z filmu zde     

 

Dračí život Bruce Lee          

Skutečný příběh herce kung-fu filmů Bruce Leeho o jeho cestě z ulic Hongkongu na výsluní světového zábavního průmyslu. Změnil tvář akčního filmu, stal se jedním z největších bojovníků, legendou, která neumírá...
Životní příběh nekorunovaného krále kung-fu Bruce Lee se nezabývá ani tak jeho záhadnou smrtí, ale především jeho inspirativním životem a nelehkou cestou, kterou urazil z hongkongských ulic až ke statutu herecké hvězdy...

Inspirativní film o člověku, který se stal vzorem mnoha lidí, zabývajících se bojovým uměním.

zzz                  zzzžžžžžžž               

Ve filmu najdete i zbraně z našeho sortimentu, jako je například:    

Nunchaku "BRUCE LEE" dlouhé, dřevěné

Ukázka z filmu zde

 

Ip Man

Čína, rok 1935. Kluby bojových umění v městě Foshan nabírají na popularitě a Ip Man (DONNIE YEN) je nezpochybnitelným vládcem umění wing chun, čím dál populárnější verze kung fu. Klidný život jeho rodiny a přátel však převrátí vzhůru nohama japonská invaze. Poté, co odmítne učit okupační vojáky svému umění, je přinucen bojovat o své vlastní přežití v sérii výzev, jež vyvrcholí soubojem na život a na smrt s nejlepším japonským bojovníkem.

Mistr nad mistry, jehož žákem byl sám Bruce Lee.

B-1      IpMan3_DPBI_WGU01679V._V274324002_RI_SX940_

Ve filmové serii Ip Man najdete i zbraně z našeho sortimentu, jako je například: 

Bojová hůl "BO" kung fu

Čínské motýlí meče "BUTTERFLY SWORD" kung fu - 2 ks!

Japonská naginata "BUDŽINKAN" s pochvou!

Zdobená mačeta "SHAOLIN DRAGON"

Ukázka z filmu zde   

 

Kill Bill

Bývalá členka špičkového zabijáckého komanda (Uma Thurman) se rozhodne navždy skončit s minulostí a vdát se. Její svatební den se však změní v krvavá jatka v okamžiku, kdy na ni zaútočí její bývalý šéf Bill (David Carradine) a zabije ji. Mladá žena však nezemřela, i když si to všichni myslí: šťastnou náhodou vražedný útok přežila, ale upadla do kómatu. Po pěti mučivě dlouhých letech se vrací z temného zápraží smrti s jedinou myšlenkou: pomstít se všem, kteří jí ublížili, bez ohledu na to, co je k tomu vedlo. Ke všemu odhodlaná hrdinka, která si říká Nevěsta, však teprve musí zjistit, kdo je proti ní - a také to, jestli neexistuje někdo, kdo by mohl stát na její straně... Chladnokrevná pomsta, mrazivá nenávist a vzpomínky na zrazenou lásku vedou elitní vražedkyni po cestě krve, ze které - možná - není návratu.

Tento film vás neuvěřitelně pohltí a krev tu stříká proudem!

3632219-uma        7b6c83a1a2536cc6e15ecb168aa0d873

Ve filmu najdete i zbraně z našeho sortimentu, jako je například:

Samurajská HQ katana "HATTORI HANZO" s bohatým příslušenstvím!

Samurajský meč/dýka "NATURAL WOODY TANTO"

Vrhací nože "ARMY"

Ukázka z filmu zde