Tip Efekt lupa
 

Pepřový sprej "TW1000 TOP-HIT CS" 40 ml

20 hodnocení
 

Štíhlí pepřový sprej s bezpečnostním víčkem a objemem 40 ml. Délka dosahu dostřiku je skoro 3 metry. Ideální obraný nástroj do kabelky, batohu či kapsy. 

Dostupnost Skladem
219 Kč
181 Kč bez DPH
   
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
 

Pepřový sprej "TW1000 TOP-HIT CS" 40 ml

Pepřový sprej "TW1000 TOP-HIT CS" je šikovný obranný sprej tenkého formátu, který snadno schováte do kabelky či kapsy nebo připevníte praktickou sponou připravenou k rychlému použití. Obsah tohoto spreje je 40 ml. a díky své mobilnosti ho můžete mít neustále u sebe. Dosah paprsku spreje je až 3 metry! 

Ochranná čepička má zapuštěnou spoušť, která zabraňuje nechtěné aktivaci a je opatřena sponou. Díky speciálnímu tvaru uzávěru je sprej automaticky držen ve správné poloze a při spuštění stříká směrem k útočníkovi.

Obranná látka je rychle vyhnána formou paprsku na velkou vzdálenost! Mlžné oparové rozptýlení agresivní látky vytvoří široký oblak mlhy, která zasáhne útočníka po celém obličeji a doslova ho paralyzuje! Německá kvalita!

Tento sprej Vám zaručí bezpečí v nočním parku, diskotékách, barech apod. Efekt použití obranného spreje: oslepnutí, slzení, silné pálení pokožky, dušnost, dráždivý kašel.

Použití pepřového spreje je jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se učit náročná kontaktní bojová umění, kterými můžete nepřítele akorát více rozzuřit. Pepřový sprej je ideální lehká zbraň, která se Vám vejde do kapsy či kabelky.

 

Podobné produkty

Druh Obranné spreje
Objem 40 Ml
Velikost 14,4 cm
Hmotnost 44 g
Dosah 2 - 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: