• 1 z 10
 

Pár světelných mečů "AHSOKA TANO" Plně kontaktní! Multi-color!! HQ!!!

4 hodnocení
 

Plně funkční replika podle seriálového originálu, vyrobena pro kontaktní šerm! Zvukové módy, funkce multicolor, reakce na kontakt. Nejedná se o hračku!!!  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 25 999 Kč
Ušetříte 6 000 Kč (–23 %)
19 999 Kč
16 528 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Pár světelných mečů "AHSOKA TANO" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Toto je nový den... A nový začátek."

Po konci Klonových válek nastoupilo k moci Galaktické impérium. Díky rozkazu 66 bylo mnoho Jediů zabitu a ti co přežili se rozutekli do všech koutů galaxie. Jedním z přeživších byla i Ahsoka Tano, která se schovávala až do doby kdy porazila Imperiálního instruktora a získala tak nové světelné meče, se kterými se opět zapojila do boje a to na stranu Povstání. Nyní i Vy můžete pozvednout světelný meč proti tyranii impéria a stát se hrdinou, jako je Ahsoka Tano!

2 světelné meče v 1 balení a to za bezkonkurenční cenu! Ashoka Tano patří do seznamu nejoblíbenějších postav ze série STAR WARS a Vy nyní máte možnost vlastnit 2 její meče, které které užívá v období seriálu Rebels, Mandalorian a Books of Boba Fett. Nejedná se však o hračku, nýbrž o funkční nástroje, které jsou stavěny ke kontaktnímu šermu!!! :O  A to nenajdete nikde jinde, než na Chladných zbraních. :)  

Pár světelných mečů "GENERAL AHSOKA TANO" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "AHSOKA TANO" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Vydejte se na cestu záchrany galaxie a podílejte se na vzkříšení řádu Jedi. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité: Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem
počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k
poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A 


Obsah balení:
- 2x Světelný meč "AHSOKA TANO"
- 2x napájecí kabel 
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka většího meče (celek) 119 cm
Délka většího meče (rukojeť) 29,5 cm
Hmotnost většího meče 446 g
Délka menšího meče (celek) 22,2 cm
Délka menšího meče (rukojeť) 112 cm
Hmotnost menšího meče 336 g
Hmotnost celek 1920 g
Materiál Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: