• 1 z 5
 

Víceúčelové pouzdro "SABER CASE GREY"

7 hodnocení
 

Pevné pouzdro z ABS plastu s pevnými gumovými uchy. Uvnitř polstrováno. Vhodné pro transport světelného meče, rybářského prutu, katany a pod. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–43 %)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Víceúčelové pouzdro "SABER CASE GREY"

Pro veliký rozmach šermu se světelným mečem spolu s uznáním jako oficiální šermířská disciplína se rozrostla komunita a množství škol. Každý řeší přenášení své zbraně po svém, ale nyní máte jedinečnou možnost rozšířit svou výbavu o jedinečné pouzdro "SABER CASE GREY". Jedná se o velmi odolné a kvalitní pouzdro určené pro přenášení světelných mečů tak, aby se zabránilo poškození a co nejvíce usnadnil transport těchto elegantních zbraní, které si tuto péči skutečně zaslouží.

Do tohoto pouzdra vyrobeného z ABS plastu, díky čemuž je lehce pružné a velmi odolné, lze uložit nejen meče, ale i komponenty a vše potřebné pro šerm. Rozměry tohoto pouzdra jsou 95 cm X 14 cm X 9,5 cm, takže si můžete být jistí, že se do něj vejde opravdu spousta vybavení.

Krom toho se pouzdro dá využít i k jiným účelům než uskladnění Vašeho světelného meče. Krom elegantní zbraně z galaxie můžete v pouzdře přenášet i rybářský prut, meč na Tai Chi, hudební nástroj, kuši či luk, nebo dokonce odstřelovací pušku :D 

Podobné produkty

Rozměry pouzdra 95 X 14 X 9,5 cm
Hmotnost 1315 g
Materiál ABS plast, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: