HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

80 hodnocení
 

Detailně propracovaný ve verzi neopixel. Podoba 1:1 s filmovým originálem. Meč disponuje vlastností multi-color. Ideální kousek nejen na výstavu ale i na kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 34 999 Kč
Ušetříte 15 009 Kč (–42 %)
19 990 Kč
16 521 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní!

"Tak mě napadá... Něco tu pro tebe mám. Tvůj otec chtěl abys to nosil až vyrosteš, ale strýc nesouhlasil. On má strach, aby tě starý Obi-Wan netahal na nějaké šílené tažení, jako tvého otce."

Po Anakin Skywalker, malý chlapec z odlehlé planety Tatooine, kterého odvedl mistr Jedi-Qui Gon Jinn na planetu Coruscant, kde jej později vycvičil Obi-Wan Kenobi v rytíře Jedi. Anakin byl již od útlého věku výbušné povahy. Jeho talent a pověs vyvoleného, činila z Anakina lehkovážného a lehce arogantního Jedi. Což ho později za manipulace Dartha Sidiuse, přivedlo na temnou stranu síly, a vytvořilo tak padoucha, známého jako Darth Vader.    

Další detailně propracovaný kousek ze světa STAR WARS. Oblíbený meč, který prošel dlouhou cestu, téměř přes všechny epizody z předaleké galaxie. Meč jehož nositelem byl Anakin Skywalker, jeho syn Luke Skywalker a sběračka šrotu jménem Rey. Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" je replikou vyrobenou 1:1 s filmovou předlohou. Celá rukojeť má základ zhotovený z hliníkové slitiny a propracované detaily jsou zhotoveny z tvrzeného plastu. 

Meč má v sobě ukrytých několik funkcí, které zaručeně oceníte. Plně kontaktní světelný meč se dá využít k šermu, má možnost měnit barvu čepele. Takže si můžete změnit klasickou modrou na barvu, která Vám bude více vyhovovat. Meč obsahuje několik zvukových módů a možností svícení. Jedná se opravdu o vkusný kousek, který jistě ocení každý milovník STAR WARS. Přímo z produkce studia Disney!  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.    

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
- USB Nabíječka
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 527 g
Celková hmotnost 838 g
Délka rukojeti 26,8 cm
Materiál Hliníková slitina, plast
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Dotaz k zamyšlení 4.8.2022 17:27
Dobrý den, oceňuji váš zájem prodávat v ČR světelné meče, ale vaše nabídka mi přijde velmi nečestná. Například zde nabízíte meč za 22990 Kč (údajně původní cena 34999 Kč) a neuvádíte žádné relevantní parametry nebo výrobce. Pokud se v sortimentu orientujete, musíte přece vědět že meče se hlavně liší elektronikou uvnitř a určují cenu v řádech tisíců. Zrovna tento meč (za předpokladu že jde o nejdražší elektroniku se základní deskou Proffie 2.2., by stál u Aliexpresu asi 13000 Kč. Pokud by šlo o xenopixel, jsme pod 10000, reálně u jiných prodejců kolem 7000. Co se týká označení Neopixel, tak to označuje pouze druh čepele a ROZHODNĚ NENÍ PLNĚ KONTAKTNÍ jak uvádíte, protože obsahuje LED diody po celé délce čepele. Rozumím že je vaše věc, jakou si dáte marži, ale když neuvedete o jaký výrobek se jedná může mít zákazník důvodné podezření že ho klamete, protože rozdíl mezi 35000 Kč a 7000 byl opravdu ke zvážení.
Odpovědět