HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

42 hodnocení
 

Detailně propracovaný ve verzi neopixel. Podoba 1:1 s filmovým originálem. Meč disponuje vlastností multi-color. Ideální kousek nejen na výstavu ale i na kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 34 999 Kč
Ušetříte 12 009 Kč (–34 %)
22 990 Kč
19 000 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní!

"Tak mě napadá... Něco tu pro tebe mám. Tvůj otec chtěl abys to nosil až vyrosteš, ale strýc nesouhlasil. On má strach, aby tě starý Obi-Wan netahal na nějaké šílené tažení, jako tvého otce."

Po Anakin Skywalker, malý chlapec z odlehlé planety Tatooine, kterého odvedl mistr Jedi-Qui Gon Jinn na planetu Coruscant, kde jej později vycvičil Obi-Wan Kenobi v rytíře Jedi. Anakin byl již od útlého věku výbušné povahy. Jeho talent a pověs vyvoleného, činila z Anakina lehkovážného a lehce arogantního Jedi. Což ho později za manipulace Dartha Sidiuse, přivedlo na temnou stranu síly, a vytvořilo tak padoucha, známého jako Darth Vader.    

Další detailně propracovaný kousek ze světa STAR WARS. Oblíbený meč, který prošel dlouhou cestu, téměř přes všechny epizody z předaleké galaxie. Meč jehož nositelem byl Anakin Skywalker, jeho syn Luke Skywalker a sběračka šrotu jménem Rey. Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" je replikou vyrobenou 1:1 s filmovou předlohou. Celá rukojeť má základ zhotovený z hliníkové slitiny a propracované detaily jsou zhotoveny z tvrzeného plastu. 

Meč má v sobě ukrytých několik funkcí, které zaručeně oceníte. Plně kontaktní světelný meč se dá využít k šermu, má možnost měnit barvu čepele. Takže si můžete změnit klasickou modrou na barvu, která Vám bude více vyhovovat. Meč obsahuje několik zvukových módů a možností svícení. Jedná se opravdu o vkusný kousek, který jistě ocení každý milovník STAR WARS.  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.    

Maximální parametry pro napětí: 
- 3,7 V
- 0,38 A (380 mAh)

Obsah balení:
- Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
Nabíječka
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "ANAKIN SKYWALKER" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 527 g
Celková hmotnost 838 g
Délka rukojeti 26,8 cm
Materiál Hliníková slitina, plast
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: