+18 HQ! Efekt lupa
 • 1 z 12
 

Taktická kuše "M4A1 WARRIOR" kladková, kuličková + bohatá výbava!

533 hodnocení
 

Silná taktická kuše, kladková. Síla výstřelu téměř 85 lbs. Možnost pálit jak šípy tak kule. Balení obsahuje pouzdro na kuši a další bohatou výbavu. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 19 999 Kč
Ušetříte 14 000 Kč (–70 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
Kategorie Luky a kuše
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Taktická kuše "M4A1 WARRIOR" kladková, kuličková + bohatá výbava!

Velice silná taktická kuše "M4A1 WARRIOR" si vzala to nejlepší z moderních pušek a loveckých kuší! Její síla výstřelu je téměř 85 lbs! Navíc velkokapacitní zásobník (200 kuliček) pro 8 mm ocelové kule Vám zaručí účinnou opakovací střelbu. Efektivní dostřel kuše se pohybuje okolo 75 m! Maximální dostřel je však mnohem vyšší! Silná, multifunkční, taktická, pohodlná a zábavná! Je to naše novinka mezi chladnými zbraněmi, novinka v ČR! Dovezeno přímo z továrny s dlouholetou historií a celosvětovou velkovýrobou luků a kuší!

Kladková kuše "M4A1 WARRIOR" je unikát mezi unikáty. V ČR a blízkých státech nemá obdoby! Celé tělo kuše je vyrobeno z kvalitní oceli. Rukojeť a pažba poté z ABS plastu pro odlehčení. Horní část pažby je měkčená pro pohodlné míření a sniperování! Taktická vertikální rukojeť je nastavitelná - do polohy, které Vám zrovna vyhovuje (střelba v leže, v sedě apod.) - a s úložným prostorem uvnitř.

Lučiště je taktéž vyrobeno z kvalitní oceli včetně ocelové tětivy. Ta je navíc ošetřena pogumovanými částmi pro šetření ruky při natahování a pružiny pro šetření šípů při tak razantní střelbě! Ocelové lučiště se snadno a bezpečně montuje či demontuje. Váš přenos tak kuše již není otázkou rozměrů... 

POZOR! Nestřílejte s kuší na prázdno, neboť může dojít ke prasknutí tětivy a nenávratnému poškození.

Tětiva a šípy jsou spotřební matriál a nevztahuje se na ně záruka! 

Nátah kuše "M4A1 WARRIOR" je zabezpečen pojistkou, kterou palcem snadno odjistíte (praváci i leváci).

Čím Vás však ještě taktická kuš "M4A1 WARRIOR" oslní, je její bohaté a cenné vybavení!

 • 2 terčové šípy M4A1 WARRIOR
 • 1 harpunovitý rybářský šíp
 • taktická brašna pro celou kuš i s výbavou
 • kvalitní optika 4x32 i s krytkami
 • svítilna (xenonová)
 • ocelové držáky pro upnutí svítilen a laseru
 • montážní náčiní pro kompletní úpravu kuše
 • cca 80 ocelových kulí (8 mm)
 • pracovní rukavice 
 • spodní svítilna na kuši není součástí balení! (foto pouze ilustrační)
 • ke kuši je možné objednat laser nař: https://www.chladnezbrane.eu/zelene-lasery/laserovy-zamerovac-na-pusku/  

Optika i laser jsou snadno seříditelné, a to jak vertikálně, tak horizontálně. Šípy střílejte zásadně do terčových materiálů (slaměné terče či balíky, FOAMové a pěnové desky aj.). Nikoliv do dřeva! Razanci a sílu kuše by šípy nevydržely.

Unikátní vymožeností kladkové kuše "M4A1 WARRIOR" je PRAK na 8 mm ocelové kuličky - projektily! Tento prak je tvořen zásobníkem na cca 200 projektilů! Natáhnutím kuše se kulovitý projektil ze zásobníku automaticky uvolní díky patentovanému magnetickému mechanismu. Nabije se do drážky připraven ke střelbě. Pak již stačí jen stisknout spoušť. Takto opakovaně lze střílet jako z opakovací pistole! :-)

Pohodlné puškové držení, ocelová konstrukce, ocelové lanko, silná razance a daleký dostřel, vysoká přesnost, možnost OPAKOVACÍ kulové střelby, taktické a velice bohaté příslušenství, sportovní brašna na přenos... to je unikátní kuše "M4A1 WARRIOR"!!!

Pouze pro osoby starší 18 let! 

Více v detailní video-recenzi:

Podobné produkty

Typ
Délka 75 cm
Šířka 55 cm
Hmotnost kuše 3 840 g
Materiál ocel, ABS plast
Nátah 80 lbs
Efektivní dostřel 50 m
Ryclost 160 fps
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MB Avatar autora ReklAmace 16.5.2021 01:16
Zdravím, pánové já jsem majitelem této kuse a mám n vás dotaz. Taky vám kus špatně střílí relativně velice slabé cca 15m dostřel..po vlozeni šípů je sip moc v pravo a taky dre o stěny kusé....navíc se pazba rozděluje.Mate stejný problém někdo??
Odpovědět
C Avatar autora 11.3.2022 18:18
Tak vzhledem k tomu, ze u 130lb je efektivni dostrel cca 25m (pak strela ztraci pruraznost).... mnohel lepsi ty penize investovat treba do Cheap shotu 130lb od Coldsteelu (za tuhle cenu pořídíte i se zásobníkem). Za tuhle kuši mi to přijde jako vyhazování peněz :-).
N Avatar autora 29.7.2021 21:23
hmmmm to je pekny shit a to jsem o ty kusi premyslel :( Vyjadri se tady obchod alespon?!
Avatar autora 9.2.2021 02:56
Dobrý den! Díval jsem se na některá videa a všude měli spodní svítilnu i leaser v balení! Kde se dá sehnat originální příslušenství!? Díky za odpověď
Odpovědět
JN Avatar autora pochybné služby ? 12.3.2021 22:14
ANO, také jsem kuši koupil; v balení nebyla malá taktická svítilna !! Přesto, že ve video na youtube tvrdí, že je součástí balení. Vypadá to pak, že ji "VYBEROU" z balení a prodávají zvlášť. Jinak se to nedá pochopit...
M Avatar autora Doraz 5.2.2021 19:47
No kuše se mi celkem líbí. Jen mě odrazuje, že na dotazy tady nikdo nereaguje. Je to dost peněz, důvěra zákazníka se získává těžko.........????
Odpovědět
V Avatar autora Dotaz 31.1.2021 20:22
Dobrý den v technickém popisu mate sila natahuje 85 lb a v hlavním mate 200lb=85kg... není to trosku zavádějící???
Odpovědět
JB Avatar autora 7.1.2021 13:19
Dají se použít i šípy s křidélky aby drželi směr? A jaké .. Chtěl bych si objednat tuto kuš ale s šípy určené pro tuto kuš a s křidélky
Odpovědět
FW Avatar autora 11.4.2020 13:24
Dobrý den já bych jsem měl dotaz jestli by se tato nádherná kuše dala použít k lovu
Odpovědět
L Avatar autora 25.5.2020 09:05
Zdravím Filipe, k lovu určitě použít půjde. Nemá sice tu typickou konstrukci loveckých kuší, ale je s nátahem 85 kg složí "běžně dostupnou zvěř".
LR Avatar autora Dotaz 16.3.2019 17:35
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je-li možné na tuto kuši připevnit ramenní popruh. Je k dispozici (příp. k zakoupení přímo v e-shopu) nějaké další příslušenství?
Odpovědět