• 1 z 2
 

Extra silný(!) slaměný terč pro střelbu z luku či kuše 60x60x18 cm

20 hodnocení
 

Vhodný pro všechny tipy luků, kuší. Extra silný.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 799 Kč
Ušetříte 500 Kč (–27 %)
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
Kategorie Luky a kuše
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Velký a silný terč pro střelbu z luku či kuše - pro ještě efektivnější trénink střelby.

POD TLAKEM PRESOVANÝ, velmi silný a těžký terč o rozměru 60x60x18 cm!

Tento velký slaměný terč potažený jutou (pytlovinou) je vhodný pro všechny typy luků a kuší. Materiál terče je silně stlačená sláma - vhodná pro zabodávání i vytahování vystřelených šípů. Celý zpresovaný terč je pevně ovázán a hlavně ohraničen silným PE obalem a poté ještě krásnou designovou jutou! Sláma se tedy netřepí, neuniká z terče ven, nedělá bordel v kufru nebo domácnosti. A to ocení každý luko/kušo-střelec ;-)
Terč je jednobarevně hnědý a velice doporučujeme opatřit terč papírovým terčem z naší nabídky. Můžete tak lépe trénovat svou přesnost nebo soutěžit s přáteli ve střelbě lukem.

Vzhledem k potažení jutou je možné ho používat i na historických akcích. Nebije do očí moderním vzhledem, naopak splývá s dobovou atmosférou.

Při používání by měl být stabilizován, ale není to podmínka - naopak tento terč může stát samostatně bez stojánku! Terč drží svým tvarem na pevné položce.

U terče lze zvýšit životnost vhodnými záplatami či střídat strany terče.

Dbejte na zvýšenou opatrnost v okolí terče při střelbě!

 

Druh terče
Hmotnost 14 Kg
Rozměry 60 x 60 cm
Tloušťka 18 cm
Materiál sláma, juta
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JD Avatar autora slaměný terč 12.7.2021 12:42
Terčovnice je naprosto skvělá jak pro silný luk tak i kuši. Šípy jdou dobře vytahovat. Brzo dodáno. Můžu jenom doporučit
Odpovědět
AK Avatar autora 30.4.2022 19:09
Úplně super. Máme 40 liber luk, pak indiánskej šlachovej, ale také dětskej 4 kg + nějaké další a na všechny tyto luky funguje skvěle. Báli jsme se, že z toho slabého luku se tam šíp ani nezapíchne, ale vše parádní. A jak píše pán výše, šípy jdou dobře vytahovat, a přitom v terči neplandají a dobře tam po výstřelu drží a nevypadávají. Rychlé dodání, super cena. Vřele doporučuji.