+18 Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Kladková kuše "MACHINE GUN" s šipkami a ocel. kulemi!

98 hodnocení
 

Kuše stylového designu připomínající samopal. Nátah kuše slušných 50 liber. Kuše je rozkládací a balení obsahuje bohatou výbavu. Možnost pálit jak šípy tak ocelové kuličky.     

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–50 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Kuše
Záruka 2 roky
 

Kladková kuše "MACHINE GUN" s šipkami a ocel. kulemi!

Jedna z našich nejoriginálněji provedených kladkových kuší! Svou designově taktickou konstrukci připomíná kuše "MACHINE GUN" samopal! Díky praktickému držáku uprostřed pažby se kuše skvěle drží a ve spojení s vhodně tvarovanou pažbou nabízí velkou přesnost při rekreační střelbě! 

Kladková kuše "MACHINE GUN" se šipkami a kuličkami je dokonalým spojením střelecké zábavy a skvělé ceny! Nátah kuše je slušných 25 kg! (50 liber) Kuše disponuje praktickým okem pro nohu, díky které se pohodlně natáhne a zacvakne. Při střelbě máte na výběr - můžete použít buď menší opeřené šipky, ocelové kuličky, nebo dlouhý šíp! Kladková kuše "MACHINE GUN" navíc umožňuje připevnění optiky pro ještě kvalitnější zážitek ze střelby!

POZOR! Nestřílejte s kuší na prázdno, neboť může dojít ke prasknutí tětivy a nenávratnému poškození.

Tětiva a šípy jsou spotřební matriál a nevztahuje se na ně záruka! 

Balení obsahuje: 

  • 3 kusy opeřených šipek
  • 1 balení ocelových projektilů (kuliček) - 20 ks
  • 1 ks delší šíp
  • inbusový šroub
  • jednoduchý manuál

Kladková kuše "MACHINE GUN" se dá díky své konstrukci pohodlně složit a zase rozložit! Ve spojení s bohatou výbavou a nízkou cenu představuje trefu do černého pro každého příležitostného snipera! (POZOR! – tětiva a šípy jsou spotřební matriál a nevztahuje se na ně záruka).

Krátká recenze + ukázka střelby:

Podobné produkty

Typ
Délka 78 cm
Šířka 55 cm
Hmotnost kuše 3 000 g
Materiál ocel, ABS plast
Nátah 50 lbs
Efektivní dostřel 60 m
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Kuše? 21.3.2020 10:26
Kladková kuše a má nátah jen 50Lb?? Proč je pak teda Kladková když má sílu obyčejné reflexní kuše? ???? Děkuji za odpověď
Odpovědět
PZ Avatar autora Machine Gun kuše 8.7.2019 18:41
Příjemně překvapila, za ty peníze pěkná věcička pro zábavné užití nejen na zahradě. Jen škoda, že nebyly k dispozici rezervní kuličky 6 mm. Důkladně prověříme s dětmi na táboře v srpnu, zatím super.
Odpovědět