• 1 z 9
 

Měkčené Danteho pistole "EBONY & IVORY" pár - Devil May Cry

1 hodnocení
 

Měkčené repliky legendárních zbraní, užívaných hlavním hrdinou série Devil May Cry, Dantem. Vyrobeno z materiálů  laminát, pěnové měkčení, latex a plast. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–50 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Měkčené LARP zbraně
Záruka 2 roky
 

Měkčené Danteho pistole "EBONY & IVORY" pár - Devil May Cry

Představujeme Vám měkčené repliky slavných pistolí "EBONY & IVORY" z herní série Devil May Cry! Tyto ikonické zbraně jsou neodmyslitelnou součástí výzbroje hlavního hrdiny Danteho a nyní se můžete těšit na jejich realistickou podobu i vy. Obě pistole mají téměř identický design, liší se pouze barvou a podobiznami na rukojeti.

Pistole jsou vyrobeny z materiálů jako laminát, pěnové měkčení, latex a plast, což jim dodává autentický vzhled. Délka obou pistolí je přibližně 40 cm a váha jedné pistole činí pouhých 180 gramů. Lehkost a kompaktnost těchto replik umožňuje snadné ovládání při nošení. Je důležité zmínit, že tyto repliky nejsou určeny k reálné střelbě. Jsou však skvělým doplňkem pro cosplayery a fanoušky herní série Devil May Cry.

S jejich pomocí si můžete dokonale dotvořit svůj kostým a vtisknout do něj opravdový pocit autenticity. Detaily obou pistolí byly pečlivě navrženy tak, aby co nejpřesněji odpovídaly originálním zbraním. Každý prvek, od rukojetí až po hlaveň, byl věrně zachycen, abyste se mohli těšit na dokonalou repliku. Přidejte si do své sbírky neodolatelný kousek z herního světa Devil May Cry a přenesete se tak do akčních dobrodružství Danteho. S měkčenými replikami pistolí "EBONY & IVORY" budete vypadat jako opravdový zabiják Démonů!

"JACKPOT!"

Muž v rudém plášti, jemuž na zádech visí velký meč. Dante, syn démona Spardy a zabiják démonů, který krom meče v lovu užívá i dvě ikonické pistole, nabyté kulkami obdařenými démonickou silou. Tyto zbraně jsou neodmyslitelnou součástí Danteho arzenálu. A nyní můžete tuto dvojici vlastnit i Vy! A to v pohodlné měkčené verzi, která bude dokonalým doplňkem k Vašemu cosplayi. 

 

Podobné produkty

Druh měkčené
Hmotnost celková 355 g
Hmotnost Ebony (černá) 179 g
Hmotnost Ivory (stříbrná) 177 g
Délka pistole 39,7 cm
Materiál laminát, pěnové měkčení, latex, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: