HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Danteho meč "REBELLION" Devil May Cry

16 hodnocení
 

Výstavní replika legendárního meče ze série Devil May Cry. Detailně zpracovaný kousek z nerezové oceli, jenž perfektně vyzdobí Váš pokoj, nebo se stane luxusní součástí Vašeho cosplaye. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 4 600 Kč (–51 %)
4 399 Kč
3 636 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Danteho meč "REBELLION" Devil May Cry

" Nepotkávám krásně ženy často, když je ale potkám, střelí mě rovnou do ksichtu "

Dante, druhý syn démona Spardy a lidské ženy Evy, nájemný žoldák, vyšetřovatel a expert v oboru hubení démonů. Ačkoliv je sám z části démonem, zapřísáhl se, že všechny démony pobije do jednoho, za to, co udělali jeho matce a jeho dvojčeti Vergilovi. Tenhle chlapík zažil mnoho zajímavých situací napříč herní sérií Devil May Cry, že ani prsty na jedné ruce by Vám nestačily. Avšak díky své démonické síle a ostrému nekompromisnímu humoru dokázal vždy přežít.

Jeho meč "Rebellion" je vskutku výstavním kouskem, čepel má široký tvar a její délka 84,3cm z ní činí opravdu masivní podívanou z kvalitní nerezové oceli. Na konci můžeme nalézt po obou stranách čepele dvě vykousnutí, což meči dodává opravdu unikátní vzhled. Záštita meče je tvořena z každé strany jinak provedenou lebkou, jenž znázorňuje Danteho původ. Na první straně nalezneme lidskou lebku, zatímco na druhé straně lebku Danteho otce, démona Spardy. O malý kousek pod nimi můžeme vidět stylizaci, připomínající hrudní koš. Rukojeť je stylizována rytinami a zakončena bodci ve tvaru koruny. Celý "Rebellion" lze poté schovat do speciální pochvy z kombinace nylonových vláken a ekokůže s popruhem na záda pro snadnější přenesení.

Každý správný lovec démonů by měl mít svou zbraň, nyní ji můžete vlastnit i Vy a zkusit si být jako legendární Dante. Meč je určen výhradně pro zkrášlení Vašeho doupěte, či jako velice dobrý doplněk k cosplayi. 

Podobné produkty

Druh Obouruční meč
Hmotnost 2844 g
Délka meče 130 cm
Délka čepele 84,3 mm
Délka rukojeti 23,5 cm
Délka pouzdra 95 cm
Materiál Nerezová ocel, Nylonová tkanina + ekokůže (pouzdro)
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MD Avatar autora 6.11.2020 11:35
Jako velký fanda hry devil may cry musím říct že jsem opravdu spokojený. Meč je velice propracovaný do detailů. Viděl jsem už mnoho replik ale toto je pecka
Odpovědět