• 1 z 4
 

Obousečná šavle "CHAN ZI DAO" kalené ostří

3 hodnocení
 

Kousek jako vystřižený ze Star Treku. Jedná se však o zbraň užívanou ve staré Číně. Vyrobeno z pevné nerezové oceli. Vhodné pro trénink i kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–50 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Obousečná šavle "CHAN ZI DAO"

Zvláštní zbraň, která Vám svým vzhledem připomíná spíš meč ze světa Star Trek. Jedná se však o tradiční zbraň staré Číny, kterou ve svém arsenálu měli i Shaolinští mniši. Představujeme obousečnou šavli "CHAN ZI DAO" se kterou se i Vy můžete stát mistrem, možná i legendou bojových umění!!!

Obousečná šavle "CHAN ZI DAO" je zbraň okouzlujícího designu, ale hlavně praktickým nástrojem, neboť se jedná o kus, který se dá užít jak k efektivnímu útoku, tak neprůchodné obraně. Celá šavle je zhotovena z kvalitní nerezové oceli, její rukojeť je po celé své délce, která činí 60,2 centimetrů, omotána na dotek příjemnou černou tkaninou. Tato tkanina je pohodlná na dotek a nemá tendence prokluzovat. Z obou stran rukojeti najdeme krátké části, které jsou kryté zaoblenou záštitou

Čepel jenž se nachází na obou stranách šavle, je dlouhá cca 33,5 centimetrů. Obousečná šavle "CHAN ZI DAO" je určena převážně k tréninku a však ostří čepele je tupé. Tudíž je možné tuto šavli užít i ke kontaktnímu šermu, krom toho je jeho konstrukce velice pevná, takže se nemusíte bát poškození. S obousečnou šavlí "CHAN ZI DAO" se i Vy můžete zapsat do knihy o legendách Kung-fu. 

Podobné produkty

Druh čínské zbraně
Délka 130 cm
Délka čepele cca 33,5 cm
Délka rukojeti 60,2 cm
Hmotnost 1961 g
Materiál ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: