• 1 z 4
 

Dřevěný Tai-chi vějíř "DA SHANZI" modrý

13 hodnocení
 

Bojový vějíř s dřevěnými laťkami. Uzpůsobeno pro trénink bojového umění Tai-chi. Rozvinutí do šířky až 64 cm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 200 Kč (–40 %)
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Dřevěný Tai-chi vějíř "DA SHANZI" modrý

Je naší speciální a ve velkém dovezenou novinkou! Výrobce sídlí v Číně a výrobou Tai chi příslušenství se zabývá po mnoho generací. 
Dokázali jsme společně skloubit plně funkční tai chi vějíř s maximálně nízkou cenou!!! Vějíř "DA SHANZI" splňuje veškeré požadavky pro profesionální Tai-chi cvičení a přitom za opravdu nízkou cenu!
Exkluzivně pouze u nás! 

Vějíř "DA SHANZI" je zpracován v tradičním čínském duchu. Po rozvinutí se vějíř roztáhne do plného půlkruhu s pevnou konstrukcí! Ta činí 13 pevných a pružných dřevěných latěk. Po rozvinutí dosahuje velkolepé šířky 64 cm a výšky 35 cmVějíř zdobí symbol.

Tai-chi je starodávné relaxační cvičení, které znamená „nejvyšší poznání“. Plynulé pohyby a hluboké meditační dýchání přináší každému cvičícímu odreagování, psychickou i fyzickou regeneraci a duševní harmonii. Cvičení Tai-chi se rozšířilo po celém světě! Cvičí ho mladí i staří, ženy i muži. Tai-chi se cvičí s holýma rukama, avšak stále častěji se při něm používají tradiční nástroje jako dřevěná hůl, vějíř či speciální čínský meč Tai-chi. 


Vějíř Tai-chi se v čínské historii používal, jako módní doplněk, taneční pomůcka, avšak i k boji. Zvláště s ocelovou konstrukcí se stával smrtící.
Schovat vějíř bylo velice snadné a mohl být neomezeně nošen na veřejnosti.

Podobné produkty

Druh Ocelový vějíř
Hmotnost 379 g
Šířka 63,5 cm
Výška 35 cm
Materiál Nerezová ocel, látka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: