Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Čínská šavle "KUNG FU DAO" wu-shu, flexibilní

60 hodnocení
1 399 Kč –35 %
Čínská šavle "KUNG FU DAO" wu-shu
1 399 Kč –35 % 899 Kč 743 Kč bez DPH 899 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Čínská šavle vhodná pro trénink bojových umění. Pevná rukojeť, pružná flexibilní čepel z karbonové oceli. Součástí šavle je pevná dřevěná pochva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čínská šavle "KUNG FU DAO" wu-shu

 
Tuto šavli jsme pro Vás dovezli přímo od výrobce, který se výrobou tradičních čínských bojových zbraní zabývá po staletí! A my jsme jejich hrdým dealerem v České republice ;-)

A HLAVNĚ TA CENA! NEJNIŽŠÍ CENA ČÍNSKÉ DAO ŠAVLE V EVROPĚ!!!

Čínská šavle "KUNG FU DAO" je prostého, ale o to více funkčního zpracování. Čepel šavle je vyrobena z karbonové oceli a ztenčuje se v ultratenký ostrý pružný plátek ke špičce (v řádech desetin milimetrů)! Díky své pružnosti a tenkosti jsou švihy šavlí "KUNG FU DAO" doprovázeny zákruty čepele a zvuky, jako když se švihá prutem! Je to hotová píseň šavle "KUNG FU DAO". Šavle "KUNG FU DAO" je tedy maximálně vhodná pro tréninky wu-shu a kung fu stylů!

Dřevěná rukojeť je mírně zahnutá jako u starověkých originálů - pro maximální pevnost držení a švih zbraně!
Kovová stříbrná záštita a hruška jsou samozřejmostí! K šavli "KUNG FU DAO" patří mohutná pochva! Pochva je celodřevěná, zpevněná a zdobená kovovými prvky. Kovové prvky jsou opracovány ručně, což přidává na historickém vzhledu.

A HLAVNĚ TA CENA! NEJNIŽŠÍ CENA ČÍNSKÉ DAO ŠAVLE V EVROPĚ!!!

Čínská šavle "KUNG FU DAO" je vhodná pro tréninky wu-shu či jiných bojových umění. Díky svému zpracování se výborně hodí jako dekorace do každého prostředí! Čínské šavle DAO byly součástí čínské kultury úředníků a aristokratů. Právě velkolepost a zpracování šavle určovala společenský post jednotlivců. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kordy, šavle
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost meče: 310 g
Délka meče s pochvou: 99 cm
Délka meče bez pochvy: 89 cm
Délka čepele: 70 cm
Materiál: karbonová ocel, dřevo
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
VH Avatar autora Dao 18.3.2019 20:42
Jsem naprosto spokojená s tímto typem šavle. Je opravdu velice lehká a příjemná do ruky, což ocení hlavně ženy, nebo ti, co mají problémy se šlachami na předloktí. Jemné švištivé zvuky jsou slyšitelné již při nepatrném pohybu. Jednání s firmou musím ohodnotit na jedničku s hvězdičkou.
Odpovědět
E Avatar autora Savle 12.5.2019 21:11
Jo, tato je vynikajici na placani much, a jako rekvizita ochotnikum do divadla na imitaci bourky. Taky ji mam, a vzdy se nasmejeme kdyz s ni jdu cvicit.
ZP Avatar autora Poděkování 15.11.2019 11:30
Děkujeme nejen za zboží, ale i za rychlost, komunikaci, ochotu a laskavost. Profesionální přístup k zákazníkům, zpětná vazba. Při vyskytnutí malého problému, okamžitě vyřešeno ku prospěchu zákazníka . Tak jak se chovají v tomto obchodě, by mělo být příkladem velkým firmám a všem obchodníkům.
Odpovědět
RD Avatar autora 28.2.2020 23:02
Dobrý den bude ještě na skladě a kdy ?
Odpovědět
JH Avatar autora 25.9.2021 17:13
Parádní šavle,cvičení je s ní úplná paráda. U mě má šavle plných 100 boudů :)
Odpovědět
V Avatar autora Šavle 3.1.2024 17:15
Cenou a zpracováním to nemá konkurenci za ty peníze super. Po rozbalení ohromila velká spokojenost...
Odpovědět