Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

2ks! Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" kung fu

11 hodnocení
1 499 Kč –33 %
2ks! Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" kung fu
1 499 Kč –33 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční čínská zbraň ze dřeva, prodávaná v páru. Vhodný nástroj pro začátečníka i pokročilého. Plně funkční a kontaktní.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 2ks! Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" kung fu

Původ legendární tonfa zbraně tkví v srdci Okinawy, kde původně sloužila jako rameno od ručního kamenného mlýnku na mletí rýže či obilí. Nicméně používala se hojně v celé jihovýchodní Asii a používá se nyní po celém světě, zejména u bezpečnostních složek! Proč? Oproti obušku má díky kolmému madlu vícero úderného využití, ale také obraného! Zároveň slouží madlo jako záštita/kryt zápěstí bojovníka.

Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" jsou nádherně tradičně zpracované osvědčeným způsobem uchovaném po tisíciletí. Materiál pouze dřevo - uhlazené a lakované pro delší trvanlivost a snadné přehmaty. Tonfa skvěle padne do ruky a nemá tendence vykluzovat.

Tonfa "TRADITIONAL OKINAWA" jsou plnohodnotné a funkční! Zasíláme je v páru, jelikož pouze tak je možné demonstrovat jejich maximální potenciál v bojových uměních :-) Jeden kus váží pouhých 447 gramů a jsou vhodné jak pro začátečníka, tak pokročilého mistra. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Východní zbraně
Záruka: 2 roky
Druh: čínské zbraně
Hmotnost 1 kusu: 447 g
Hmotnost celková: 884 g
Délka: 51,1 cm
Šířka: 15,9 cm
Materiál: dřevo - Japonská třešeň
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Tonfa 9.7.2021 12:21
II. jakost nešla ani moc poznat, s produktem jsem nadmíru spokojen a slouží dobře jako dekorace i jako bojová zbraň :D .
Odpovědět
Avatar autora Tonfa 16.4.2021 15:15
Ze zvědavosti jsem si objednal a jako dřevěné klasické jsou úplně něco jiného má to úplně jiného ducha silně doporučuji.
Odpovědět