• 1 z 5
 

Katana "DANCE OF DEATH" anime

28 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 600 Kč (–46 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Prostá, o to více funkční katana "DANCE OF DEATH", která zaujme svou cenou i zpracováním! 

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA! U katany "DANCE OF DEATH" inspirované anime sériemi to platí dvojnásob!
Čepel katany "DANCE OF DEATH" střídá stříbrnou na krajích a temně ocelovou ve středu. Čepel je symbolicky dekoračně ostřená a ústí do bílého prstence (habaki).

Habaki přechází nerušeně ihned v bílou rukojeť omotanou bílou tkaninou. Katana se pohodlně drží a díky omotávce nevypadává ani ze zpocené ruky.
Část omotávky je volně rozpuštěn a krásně vlaje při cvičení s katanou - stejně jako v anime předloze ;-)

Velmi příjemným doplňkem katany "DANCE OF DEATH" je černé pouzdro s popruhem! Možnost nošení katany na zádech tak není v nejmenším problém!

 

Katana je určena k dekoraci! Nikoliv pro kontaktní šerm.

Druh katany
Hmotnost 565 g
Délka 94 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo, omotávka
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ZC Avatar autora Zhodnocení 27.8.2020 17:37
Katana přišla v celku rychle. Balení bylo... No dejme tomu že jsem viděl i lépe zabalené věci. Ale zrovna balení jsem si neobjednal, že? Kožené pouzdro je pevné a dokáže ustát i.. Řekněme drsnější zacházení. Řemen je celkem krátký, ale na záda se vleze. Katana jako taková vypadá velmi pěkně. Pro fanoušky anime série Naruto jak ušitá na míru. Tedy spíše vykovaná. Barevy spolu krásně ladí a rozhodně se dá použít jako výstavní kousek. Nácvik seků, pokud je jen do vzduchu je také možný a katana samotná dobře drží do ruky. Omotávka je celkem kvalitní, ale pouze jednovrstvá. Její volný konec je pak příliš dlouhý. Mé osobní očekávání bylo, že čepel nebude reznout, což se ale stalo. Graficky je čepel nádherná a to bez diskuze. Kvalitou už to není taková sláva. Do rukojeti zalitá asi litrem lepidla. Navíc přechod, mezi rukojetí a čepelí vypadá velmi fórově. Pokud někoho napadne, že s ní zkusí i kontaktní boj, tento nápad je dobrý, pokud tu katanu nechcete. Pár úderů sice vydrží, ale brzy je znát že je pouze tréninková. Když se tedy na to dívám kolem a kolem, katana je víceméně dekorativní pokud nemáte v domě vlhkost. Ale za tuto cenu, je to mnohem více než můžete očekávat. Na svou cenu se totiž jedná o úžasnou katanu. Závěrem ji velmi doporučuji všem, kdo se zajímají o Samuraje a jejich dějiny a i jedincům, kteří mají povědomí o Narutovi. Oba dva tábory si přijdou na své. Celkové hodnocení: 7/10
Odpovědět
FJ Avatar autora pekna katana 12.5.2019 11:34
neni ostra 4/5
Odpovědět
OM Avatar autora Mno 17.8.2018 16:56
Tak, kde začít? Nejprve bych se pozastavil nad balením, u kterěho jsem se slušně zasmál. Vyztuženo rozdrápaným polystyrenem a omotané novinami, rozhodně není úplně "profi". Tak jsem si alespoň početl. Balík teda taky pěkně zřízený, ale tady padá vina na Geis, kteří jsou zaručeně největší šulini u nás. Balení meče mě ale tak pobavilo, že pro tentokrát promíjím. K samotnému meči: Cena = kvalita. V tomto případě to opravdu platí. Rukojeť - Omotávka má pouze 1 vrstvu, což se mi zdá poněkud málo, zhledem k použité látce, která kvalitou taky neoplývá. Co se týče volně rozpuštěné části, ta se mi zdá až moc dlouhá, takže doporučuju zkrátit. Límec (Habaki) - Klasickej "na hulváta".Přebytečné lepidlo kam oko dohlédne, nakřivo a tudíž nepřiléhá k čepeli. Tohle mě opět nepřekvapilo vzhledem k ceně, takže v klidu. Čepel je záchraným bodem této katany, protože vypadá skvěle. Ne že by byla nějak kvalitní, bál bych se s tím seknout i do keře, ale opět, je to meč k dekoraci a nácviku seků, takže v pohodě. Jen tak malá poznámka, čepel strašně smrdí, asi ještě z brusírny. Pouzdro - Čekal jsem ho vyztužené dřevem nebo plastem, ale ne, je to čistě kožené pouzdro, takže ho můžete použít leda tak když chcete dát dítěti na zadek ale nemáte řemen. Byť jsem byl v hodnocení vcelku negativní. není to vůbec špatnej kousek. Za tu doslova směšnou cenu, kdo očekává kvalitu level Hanwei nebo Citadel, tak je prostě mimo obor. 4/5
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.