Tip HQ! Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Aquamanův trojzubec "TRIDENT OF ATLAN" DC ocelová replika

14 hodnocení
 
Dostupnost Objednáno
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Kategorie Dlouhé zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

"V tomto trojzubci sídlí moc Atlantidy.
V nesprávných rukou přinese zkázu, ale v rukou pravého dědice sjednotí všechna naše království nad i pod hladinou."
Toto jsou slova krále Atlana, krále Atlantidy a nejmocnějšího atlantiďana.
Trojzubec vykovaný z Poseidonovi oceli,
který propůjčil svému nositeli moc nad všemi 7 moři.
Nyní je v rukou nového krále Atlantidy pro nás suchozemce známého jako Aquaman.
Dokážete ovládnout sílu všech 7 moří?!

 

Legendární trojzubec, symbol krále a mocná zbraň propůjčující jejímu nositeli moc nad všemi 7 moři. To je Aquamanův trojzubec "TRIDENT OF ATLAN", které nyní ve svých rukou můžete třímat i Vy!

Aquamanův trojzubec "TRIDENT OF ATLAN" je masivní záležitostí pro opravdové fanoušky tohoto hrdiny. Trojzubec je celý vyrobený z oceli, takže nečekejte žádný plast a náhražky. Plnohodnotný trojzubec jak se patří s neuvěřitelným zpracováním detailů Vám tak umožní se na plno ponořit do hlubin Aquamanova světa.

Konstrukce trojzubce "TRIDENT OF ATLAN" je tvořená třemi částmi, takže je snadno přenosné, ale přitom stálé velmi kvalitní a odolné. Jednotlivé části trojzubce jsou mezi sebou propojeny dlouhými a masivními ocelovými závity, takže konstrukce tohoto trojzubce je velmi pevná a nemusíte se bát se o něj opřít.

Samotné provedení trojzubce "TRIDENT OF ATLAN" je pak velmi věrnou replikou jeho filmové předlohy. Masivní hroty trojzubce jsou vyrobené z jednoho kusu nerezové oceli N420 stejné jako křidélka pod trojzubcem. Celý povrch je pak zdobený rytými liniemi stejně jako originální předloha a pod křidélky naleznete velmi dobře čitelný atlantský text, který je taktéž vyrytý do masivního kusu nerezové oceli.

Středová část je pak opět opatřená velmi pevným dlouhým závitem, který celý kus drží velmi dobře pohromadě. Stejně jako vrchní část trojzubce i zde je velmi krásně viditelné ryté zdobení liniemi, který ohraničuje další část atlantského textu.

Poslední částí je koncová část trojzubce "TRIDENT OF ATLAN", která završuje toto detailní dílo. Opět propojené na masivním ocelovém závitu, který propojuje koncovou část k celku. Povrch této koncové části je opět zdobený rytými drážkami až ke koncovce trojzubce. Nádherného, ostrého jak jehla! Koncovka trojzubce připomíná tvar ostrého šípu s proti hroty nebo harpuny, což z této koncovky činí druhý bojový konec trojzubce.

Trojzubec "TRIDENT OF ATLAN" je luxusním kouskem, který nesmí chybět v žádné sbírce fanouška DC a je doslova MUST HAVE pro fanoušky Aquamana, pána moří. Tento jedinečný kousek Vás tak vtáhne do hlubin děje tohoto filmového zpracování a stane se korunním klenotem Vašeho cosplay kostýmu.

 

 

Podobné produkty

Druh Trojzubec
Hmotnost 2543 g
Délka 182 cm
Šířka 19 mm
Materiál Nerezová ocel N420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.