• 1 z 16
 

Luxusní katana "THE STORM OF CLAN SAKAI" Ghost of Tsushima - II. jakost

14 hodnocení
 

Funkční katana, jenž je kopií katany ze hry Ghost of Tsushima. Meč vhodný pro trénink v prostoru i sekání. Zabalena v dárkové krabici + dřevěný stojánek. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 14 999 Kč
Ušetříte 9 000 Kč (–60 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
 
Na meči najdeme vady v podobě koroze na čepeli, viz. foto 2 a 3.

Luxusní katana "THE STORM OF CLAN SAKAI" Ghost of Tsushima

"Neuvidíte nic... Jen smrt!"

Píše se rok 1274 na ostrově Tsushima. Samurajové jsou legendárními obránci Japonska až do invaze hrůzostrašné Mongolské říše , která způsobí zmatek po světě a útočí na Tsushimu, přičemž pobije téměř všechny Samuraje, jenž Tsushimu brání. Je tu však jeden přeživší, Samuraj jménem Jin Sakai, jenž začíná chápat že kodex Samurajů k vítězství nad Mongoly nepovede. Jin tak musí najít nový styl boje, jenž se nazývá "Cesta ducha". 

Cesta cti Samurajů nepovede k vítězství a proto se bojový styl Jina Sakaie mění na taktiku podobnou té, kterou užívali ninjové. Díky tomu jeho katana prolila krev tisíců nepřátel. A tuto katanu Vám nyní přinášíme! A to v luxusním dřevěném boxu! Vážení nadšenci Japonska a převážně hry Ghost of Tsushima, představujeme Vám Luxusní katanu "THE STORM OF CLAN SAKAI"!!!

Tato kopie herní katany 1:1 odpovídá originálu. Detaily meče jsou doslova dech beroucí a na 100% okouzlí nejednoho fanouška Ghost of Tsushima. Karbonová čepel o délce 69,4 cm. má na svém ostří leptaný hamon. Krom toho je ostří již z výroby ostřené a katana je přizpůsobena k tréninku seků do prostoru ale i k sekání různých materiálů, např. ovoce, zeleniny, měkkého dřeva nebo Tameshigiri.

Rukojeť meče je pokryta imitací rejnočí kůže, ta je překryta opletem z eko kůže bílé barvy. Počátek rukojeti je zdobená tsuba (záštita) v černé barvě. Celková délka rukojeti 26,5 cm. je zakončena zdobnou kashirou. Čepel je v rukojeti pevně zajištěna kolíčky. 

K meči nevyhnutelně patří i překrásná dřevěná pochva, jenž se 1:1 podobá své herní předloze. K meči také patří dřevěný stojánek, ve kterém katana sedí jako v pelíšku. Na stojánku nalezneme nápis "Sekiro Shadow die Twice" (viz. foto 14.), jedná se o výrobní vadu neboť katana se ve hře Sekiro neobjeví. :)

Katana "THE STORM OF CLAN SAKAI" je dodávána ve zdobném dřevěném boxu, ve kterém krom katany a stojánku, najdete i náhradní kolíčky do rukojeti a zdobný háv, ve kterém můžete katanu bezpečně přenášet z místa na místo. 

Chopte se katany, objevte Cestu ducha a postavte se Mongolské říši! Tsushima Vás potřebuje!!! 

  

 

Podobné produkty

Délka čepele druhého universálního nože funkční katana
Celková délka 99 cm
Délka čepele 69,4 cm
Délka rukojeti 26,5 cm
Tloušťka oceli 8 mm
Hmotnost 1423 g
Materiál dřevo , bavlna, eko kůže, karbonová ocel, bavlna
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KH Avatar autora 24.12.2022 12:23
d.den jsem celkově spokojeny
Odpovědět