• 1 z 9
 

Meč "ARYA STARK - NEEDLE" s plaketou na zeď - Game of Thrones

34 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika meče z oblíbeného seriálu Game Of Thrones. Vyrobeno 1:1 z nerezové oceli + dřevěná plaketa na zeď.    

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 399 Kč
Ušetříte 1 400 Kč (–41 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Meč "ARYA STARK - NEEDLE" s plaketou na zeď

"Joffrey, Cersei, Walder Frey, Hora, Ohař, Meryn Trant, Tywin Lennister, Rudá kněžka..."

Arya Stark patří mezi nejoblíbenější postavy ze seriálového zpracování Game of Thrones. Dcera slavného lorda ze Zimohradu Eda Starka, si prošla náročnou cestou. Její rodina byla téměř vyvražděna, její majetek ukraden a to ji přivedlo na cestu pomsty. Než se však toto všechno odehrálo, dostala Arya od svého nevlastního bratra Jona meč, jenž byl zvláštní tenkou čepelí. Tento meč získal jméno "Jehla", neboť všechny slavné meče musí mít jméno. Nyní může tento meč patřit i Vám. :)  

Krásně propracovaný meč jako vystřižený ze seriálu Hra o trůny! Jedná se o velmi povedenou repliku, vyrobenou na motivy meče Arya's Needle! Meč "ARYA STARK" je vyroben z nerezové oceli, disponuje propracovanou mosaznou záštitou a stejně působivým koncem rukojeti. Tímto zakončením s hrotem mohla hrdinka Arya zasáhnout nepřítele, pokud se přiblížil na velmi blízkou vzdálenost.

Meč "ARYA STARK" je lehčí, dobře ovladatelná zbraň s osobností a duchem středověké fantasy! Díky krásné plaketě z pravého dřeva vynikne tato stylová dekorace v interiéru ještě víc! Plaketa na sobě nese kresbu bílého vlka, znak rodu Starků! 

Meč "ARYA STARK" bude krásným oživením interiéru či nepřehlédnutelnou ozdobou na LARP akcích i historických bitvách.

Winter is coming... tak se připravte! ;-)

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 502 g
Délka čepele 71 cm
Celková délka 96 cm
Materiál nerezová ocel N420, Ocel ošetřená zlatou barvou a ocel s povrchovou úpravou kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: