Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Válečný štít "HOUSE STARK "Game of Thrones"

HQ!
4 hodnocení
3 999 Kč –50 %
Válečný štít "HOUSE STARK "Game of Thrones"
3 999 Kč –50 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Štít vyrobený z pevné tvrzené pryskyřice. Zdobné detaily 1:1 se seriálovým originálem. Vhodné na výstavu či jako doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válečný štít "HOUSE STARK "Game of Thrones"

"Zima se blíží!"

Již od nepaměti rod Stárků sídlí v nejsevernější provincii dnešních sedmi království. Podle pověstí rod Stárků vládne severu již
po 8000 let. Ať už je to pravda nebo ne stále se jedná o nejstarší rod celého Západozemí. Silní vytrvalý a tvrdí stejně jako země ve které žijí. Jejich rodovým znakem je zlovkl, který je vyobrazený i na novém štítu z produkce chladných zbraní "HOUSE STARK".

Válečný štít "HOUSE STARK" je doslova uměleckým dílem z tvrzené pryskyřice. Doslova se Vám díky tomuto materiálu do ruky dostane reálná replika 1:1 s seriálovou předlohou. Samozřejmě tato pryskyřicová replika obsahuje veškeré i ty nejmenší detaily, které naleznete na originálních seriálových kusech. Díky kvalitnímu provedení a barvě štít vypadá jako by byl opravdu celý z kovu. 

Štít "HOUSE STARK" se také může stát plnohodnotnou součástí cosplay kostýmu a je možně jej reálně nosit jako štít díky koženému úchopu a stahovacímu oku na druhém konci, nebo si jej pověsit přes rameno díky ocelovému řetízku.

Díky lehkosti, dokonalému provedení, vysoce propracovaným detailům je štít "HOUSE STARK" perfektním dárkem pro každého fanouška Game of Thrones.

A nezapomeňte. Winter is coming! :)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 2900 g
Průměr: 62,5 cm
Materiál: tvrzená pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: