Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů

127 hodnocení
2 999 Kč –50 %
Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná replika meče Froda Pytlíka "Žihadlo". Meč vyrobený 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Ideální na výstavu či cosplay. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT" Pán prstenů

"Kéž bych ten prsten nedostal. Nic z toho by se nestalo."

Na Středozem padl stín. Temný pán Sauron se vrátil a za Černými branami Mordoru seskupuje vojska skřetů a zlých lidí, aby si podmanil svět. Jen jediné mu chybí k tomu, aby nabyl plné moci a to Jeden prsten. Ten je skryt v Kraji a to v rukou Hobita Froda Pytlíka, který byl vyvolen k tomu aby prsten odnesl do ohňů Hory osudu, kde byl prsten vykován a kde jedině se dá zničit. E-shop Chladné zbraně Vám představuje meč, jenž Frodo užíval na své cestě. Hobití meč "ŽIHADLO EXCELENT"!!!

Nádherný elfský meč hobití velikosti, který měl tu čest nést Bilbo Pytlík a následně i jeho nevlastní syn Frodo Pytlík! Nyní ho máte možnost nést i Vy! :-) Pokud vezmete v potaz, že tato filmová replika stojí velice nízkou cenu, tak její zpracování je zcela v nad očekávání v poměru CENA/VÝKON:

  • reálná hobití velikost
  • věrné filmové zpracování
  • CELOKOVOVÝ zdobený meč s lesklou čepelí
  • POUZE kovové zdobné detaily
  • nerezová ocel zdobená vyrytým elfským písmem

Tato replika nadchne všechny nadšence říše fantasy a hrdinských činů, především pak fanoušky filmů/knihy Hobbit a Pán prstenů! Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili fantasy svět i Vy!
Mimochodem čepel tohoto hobitího meče modrá, když jsou nablízku skřeti..... Naštěstí již žádní skřeti na světě nejsou! ;o)

Meč je nádherně lehký s těžištěm v rukojeti - velice svižně a pohodlně se s mečem manipuluje a pohybuje! Asi jako u elfského originálu, co měl Bilbo :-) Čepel pevně drží v záštitě - celokovové zpracování zajišťuje vysokou pevnost. Meč však není určen ke kontaktnímu šermu. Ostří hobitího meče "ŽIHADLO EXCELENT" je zdá být na vzdálený pohled ostré, naštěstí je z bezpečnostních a dekoračních důvodů ztupené, takže se o něj není v žádném případě možné říznout.

Elfský meč "ŽIHALO EXCELENT" je určen k dekoračním účelům! Tento elfský meč "ŽIHADLO EXCELENT" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 989 g (i s pochvou)
Hmotnost meče: 606 g
Délka: 58 cm
Délka čepele: 44,2 cm
Délka rukojeti: 13 cm
Materiál: nerezová ocel, kov
Nevyplňujte toto pole:
TT Avatar autora Vždy mě vytáhne z maléru 16.4.2017 20:52
Meč jsem si před nějakou dobou pořídil, a vždy když je tchýně poblíž zažíná zářit, nemůžu jsi stěžovat nosím ho vždy při sobě. Doporučuji.
Odpovědět
V Avatar autora Přesvědčilo 2.9.2018 13:48
Tohle je tedy pro mne již jasná volba si ho také pořídit!
F Avatar autora Stupidní otázka :D 13.2.2018 23:20
Vím že je to stupidní otázka ale jenom abych měl jistotu. Ten meč dokáže svítit nebo ne :D ?? Protože na jednom obrázku je trochu modrej tak jestli třeba něak svítí v noci. Děkuji za odpověd :D
Odpovědět
C Avatar autora Stupidní otázka :D 14.2.2018 15:54
Dobrý den, čepel ve tmě ani jindy nesvítí, jen pokud jsou nablízku skřeti :-D
JV Avatar autora Žihadlo 30.12.2018 21:01
Táta my pořídil k vánocům tento meč a je super! no škoda že není nabroušený ! ale jinak fakt super !
Odpovědět
AB Avatar autora Žihadlo 2.5.2019 08:38
So zakúpeným tovarom sme spokojní. Škoda, že nie je aj nabrúsená verzia k dispozícii. Na to, že je to pravdepodobne vyrobené v číne, je to veľmi dobre spracované. Zodpovedná to predstave, ktorú pontenciálny kupujúci získa pri pohľade na obrázky.
Odpovědět
M Avatar autora Skvela replika, nebezpecne ostry hrot 25.6.2020 04:26
Aj keď nie je nabrúsený, ten ostrý hrot by určite prebodol bez problémov nejednu Odulu :) Skúšali sme aj ľahký náznakovy šerm a tréningovy Cold Steel (propylénovy jedenapolručák One And a Half Sword) si odniesol pár škrabancov - Žihadlo nejaví ani náznak vôle alebo poškodenia. Ako bodná zbraň s prehľadom použiteľný aj bez brúsenia !
Odpovědět
Š Avatar autora Otázka 7.8.2020 13:24
Jak je dlouhá rukojeť žihadla?????
Odpovědět
J Avatar autora BILBŮV HOBBIT MEČ "ŽIHADLO EXCELENT" 17.11.2020 15:27
je tento meč ostrý nebo ne??
Odpovědět
P Avatar autora 9.6.2022 11:23
není
Avatar autora Žihadlo 22.11.2020 19:52
meč výborný, zakoupili jsme pro syna. i když není nabroušený, přesto mám obavy o jeho kamarády...ale je opravdu skvělý. skvělý i obchod - bezproblémový a velice rychlý
Odpovědět
J Avatar autora chyba 26.2.2021 08:01
jen jedna chyba meč má mít hnědou barvu rukojeti
Odpovědět
Avatar autora Žihadlo 12.12.2021 19:39
S mečem jsem naprosto spokojen jen škoda že můj pásek se nevejde do díry na zavěšení ale jinak je skvělé doporučuji
Odpovědět
RF Avatar autora Recenze 7.5.2022 11:03
Meč jsem již si zakoupil s musím říct, že to byl skvělý nákup. Jsem opravdu spokojen a jako sbírka nebo na výstavu je perfektní. Doporučuji lidem, kteří jsou fanoušci Lord of the Rings nebo Hobbit.
Odpovědět
Avatar autora 2.12.2022 22:31
Meč som dostal ako dar, s jeho spracovaním niesom vôbec spokojný k filmovej replike to má veľmi ďaleko zdobenie neodpovedá štýlu. Ak si odmyslím že to má byť replika 1:1 a beriem to ako samostatný meč bez predlohy celkom ujde. Len má dosť veľké chyby kvality a to je: zle odliatky a zoxidovaný kov. Odliatie za tú cenu sa ešte dá prijať ale to že ten daný kov(liatina) už podlieha zubu času je dosť smutné keďže by mal byť nový.
Odpovědět