Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Japonská damašková katana "HINOTAMARYU" funkční

3 hodnocení
9 999 Kč –25 %
Japonská damašková katana "HINOTAMARYU" funkční
9 999 Kč –25 % 7 499 Kč 6 198 Kč bez DPH
Skladem

Japonská damašková katana "HINOTAMARYU" - vyrobena z překládané oceli 1095 - vysoce uhlíková. Čepel s kamenným designem na zadní straně. Pravá rejnočí kůže. Červeně lakovaná dřevěná pochva se zlatými ornamenty, z části překrytá vrstvou černého laku s modro-žlutým třpytícím efektem. Vhodná pro trénink a tameshigiri.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonská damašková katana "HINOTAMARYU" funkční

"Man, Earth and Sky"

Tradičně vyrobená damašková katana "HINOTAMARYU" je vyrobena z překládané oceli 1095, což je vysoce uhlíková ocel známá svou vynikající pevností a odolností. Díky tomu si můžete být jistí, že tato katana vám poskytne spolehlivý nástroj pro vaše tréninkové potřeby.

Kromě toho je tato katana vybavena vrstvou pravé rejnočí kůže na rukojeti, která nejenže dodává pohodlný úchop, ale také zvyšuje celkovou estetiku meče, poté je kshira (rukojeť) ještě navíc pevně obmotána černou tkaninou.

Pochva této katany je červeně lakovaná s elegantními zlatými ornamenty připomínající květy. Navíc je část pochvy překryta vrstvou černého laku s modro-žlutým třpytícím efektem, což dodává meči jedinečný a atraktivní vzhled.

Tsuba (záštita) je vyrobena z mosazi s kmenovým vzhledem, také na ní lze vidět zlatý znak připomínající symbol Tomoe, který nese význam interpretace jednoho z rčení tehdejšího Shintoismu "Man, Earth and Sky", nebo-li "Muž, Země a Nebe". Kashira je ve stejném provedení.

S její ostrou čepelí, která má na Muně (zadní straně katany) kamenný design pro odlehčení, a pevností oceníte její schopnost snadno provést precizní řez.

Tato katana je vhodná jak pro tréninkové účely, tak i pro tameshigiri - umění seku katanou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční katany
Záruka: 2 roky
Druh: funkční katana
Celková hmotnost: 1,35 kg
Hmotnost katany: 1,1 kg
Celková délka katany: 101 cm
Délka čepele: 74 cm
Rozměry záštity: 7,5 x 7,5 cm
Materiál: Překládaná damašková ocel, mosaz, lakované dřevo, dřevo, bavlna, rejnočí kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: