Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Zelený/červený laser "PROFI DUO COLOR" <1000mW s nabíječkou!

HQ!
36 hodnocení
1 499 Kč –40 %
Zelený/červený laser "PROFI DUO COLOR" <1000mW s nabíječkou!
1 499 Kč –40 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Laser u kterého výrobce uvádí sílu 1000MW, ovšem skutečnost je skromnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený/červený laser "PROFI DUO COLOR" <1000mW s nabíječkou!

Laser "PROFI DUO COLOR" je silnější a tlustší než-li laser "CLASSIC" - výkon tohoto laseru je udáván výrobcem až 1000mW! Reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie. 

Tento zelený laser je však více výjimečný, než-li ostatní green lasery... jelikož v jeho výbavě jsou hned 2 různé lasery!
Laser "PROFI DUO COLOR" obsahuje hned 3 režimy svícení! Při prvním spuštění laseru se aktivuje výkonný červený laser - s výkonem méně než 500mW. Při druhém spuštění se rozsvítí ještě výkonnější zelený laser - s výkonem méně než 1000mW. Pokud však zmáčknete spouštěč ještě potřetí, rozsvítí se oba lasery najednou!

Obsah bohatého balení:
- dobíjecí akumulátor
- nabíječka
- redukce pro zásuvky evropského typu
- laser s poutkem
- odnímatelný rozptylovač laseru (tzv. DISCO nástavec)


A jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám dokáže vykouzlit tento laser "PROFI DUO COLOR", když na něj namontujete disco nástavec... Dosáhnete tak rozptýlení červeného paprsku, zeleného nebo obou zároveň!
Poté je to vskutku impozantní podívaná! Svit laseru je problikávající, nemusíte držet tlačítko! Stačí již jen namontovat "PROFI DUO COLOR" na stojánek a kochat se hvězdnou laserovou oblohou...

"Disco" nástavec dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do mnoha jiných vzorů, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechderoucíIdeální promítat na stěnu či stromy! 

Green laser Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! V noci se však jeho dosvit zvýší mnohonásobně, až na několik kilometrů!!! Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod. Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí! Nebezpečné!!! Prodejné pouze od 18 let

Všichni jistě pamatujeme malé červené lasery z našich mladých let..... Představujeme Vám jejich "velkého taťku" - zelený/červený laser s mnohonásobně vyšším výkonem!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lasery a svítilny
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost:
Výkon: <1000mW
Dosvit: několik km!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: