Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Colt Samuela Colta "THE COLT" Supernatural

26 hodnocení
3 999 Kč –32 %
Colt Samuela Colta "THE COLT" Supernatural
3 999 Kč –32 % 2 699 Kč 2 231 Kč bez DPH
Skladem

Replika zhotovena z pevné pryskyřice. Zhotoveno 1:1 ze seriálovým originálem. Součástí koltu je též dřevěná kazeta, se 13 stříbrnými kulkami. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colt Samuela Colta "THE COLT" Supernatural

"Říká se, že tahle zbraň, může zabít cokoliv. "

Bratři Dean a Sam Wincheterovi byli již od malička trénováni k lovu duchů a démonu. Poté co jejich matka byla zavražděna žlutookým démonem, jejich otec John toužil po pomstě. A tak se vydal na cestu za pátráním po legendárním coltu legendárního lovce Samuela Colta. Tato zbraň byla speciálním kouskem, který dokázal doopravdy zabít démona a nikoliv jen jeho tělesnou schránku. Chladné zbraně Vám nyní přináší repliku Coltu Samuela Colta "THE COLT" ze seriálu Supernatural.


Nejedná se o skutečně funkční repliku coltu i to však nebrání kouzlu, které tento kousek vypouští. Celá replika je vyrobena z pryskyřice. Jedná se o jeden pevný kus, spoušť a další detaily jsou nepohyblivé, tudíž se nemusíte bát, že by jste si s coltem mohli 
ublížit. Celá zbraň je detailně zpracována, aby odpovídala seriálové předloze. 

Zdobné detaily jsou na chlup totožné, jako u originálu. Celá zbraň je ručně vyráběna z jednoho masivního kusu, stejně tak je ruční prací i malování na povrchu. Ke coltu patří 13 stříbrných nábojů, též zhotovených z pryskyřice a ručně malovaných. Na každé kulce je vyryté číslo.

Součástí balení je dřevěná kazeta, která je ve velikosti 1:1, jako předloha ze seriálu. Na jejím povrchu nalezneme stejné zdobení 
jako u originálu. Toto zdobení je vyrobeno z pryskyřice, tak jako colt. Zbraň do kazety zapadne jako ulitá, uvnitř najdete prostor pro kulky. 

Ideální dárek pro fanoušky seriálu Supernatural. Dá se skvěle využít jako doplněk ke cosplayi jednoho z bratrů Winchesterových, Johna Wincestera, nebo dokonce samotného Samuela Colta. :) Nebo si jej můžete jen tak vystavit ve svém obydlí a kochat se jeho nádherným designem. :) 

  

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost celková: 892 g
Hmotnost krabičky : 568 g
Délka coltu: cca 32,5 cm
Hmotnost coltu: 279 g
Rozměr krabičky : 13,3 cm x 35 cm
Hmotnost kulky : 4 g
Délka kulky : 3,5 cm
Materiál: Pryskyřice, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: