• 1 z 6
 

Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - černý

23 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 699 Kč
Ušetříte 450 Kč (–26 %)
1 249 Kč
1 032 Kč bez DPH
   
Kategorie Velké pevné nože
Záruka 2 roky
 

Stále přinášíme nové produkty a nyní i ze světa vyšší kvality, byť stále za příznivou cenu! Pokud je nůž "HELL" naše chlouba, pak ale bledne v záři našeho nového bojového nože na přežití "RAMBO - COMBAT KING"!

Vojenský celokovový pevný nůž pro přežití s velice bohatou výbavou a zpracováním, který Vám bude multifunkčním pomocníkem za každé situace! Na horní straně čepele naleznete velmi ostrou dvoubřitou pilku! Pilka převyšuje svým výkonem jakékoliv jednoduché pilky. S touto pilkou uříznete bez potíží snadno a rychle i silné větve a desky!

Čepel nože "RAMBO - COMBAT KING" je pevně zapuštěna do rukojeti a zajištěna imbusovým spojem, takže vydrží osekávání větví apod. Pro větší bezpečnost práce s nožem je rukojeť opatřena záštitou. Rukojeť nože "RAMBO - COMBAT KING" je celá z hliníku a má protiskluzovou úpravu. Velice pohodlně se drží a je tak možné s nožem pracovat i delší dobu.

Co však velice oceníte v přírodě i v nouzové situaci je DUTÁ RUKOJEŤ! Rukojeť je z větší části dutá a uchovává v sobě velice bohatou výbavu pro přežití!

Nachází se v ní:
- zápalky se škrtátkem
- náplast
- dlouhý pevný vlasec
- rybářský háček
- závaží na vlasec
- pinzeta žiletkový nůž
- sychrový špendlík
- tužka
- jehla
- niť

To vše je ukryto ve voděodolném pouzdře! Samozřejmě ve fantazii se meze nekladou a do rukojeti můžete umístit věci dle Vašeho uvážení - např. papírové peníze, sirky samoškrtky apod.
Prostor do rukojeti je ze spoda důkladně uzavřen vodotěsným šroubovacím uzávěrem s funkčním kompasem a více než 0,5 m tkaniny!

Další nadstandardní a vyjímečná výbava je skrytá v samotné pochvě nože! Zde se ukrývá plochý krátký nůž z jednoho kusu nerezové oceli! Ten má multifunkční využití - můžete jej využít jako vrhací nůž, přivázat k větvi a vyrobit si harpunu pro lov ryb apod. Dále se v pevném pouzdře nože skrývá guma a kůže pro sestrojení plnohodnotného praku! Ten můžete sestrojit připevněním gumy na konec pochvy, kde je vytahovací kovová vidlice. Pochva nože je na konci zužená, takže se velice dobře drží při střelbě a míření.

Celá pochva na nůž "RAMBO - COMBAT KING" je vyrobena z tvrdého plastu a syntetické kůže. Nůž je v pochvě jištěn hned dvěma úchyty na rukojeti! Dále se na pochvě nachází namotáno více než 1 m taktické tkaniny, kterou v nouzi můžete použít na stavbu bivaku, pastí, zaškrcení rány apod. Konec pochvy disponuje též stahovacím systémem pro pevnější připevnění pouzdra s nožem ke stehnu.

Pevný nůž na přežití "RAMBO - COMBAT KING" není ani přiliš velký, ani příliš malý. Nezatíží Vás tedy a práce s ním bude pohotovější a příjemnější!

Z konce trčí dlouhá pevná armádní tkanina, kterou můžete využít (bivak, pasti...) nebo odendat. Využijete ho nejen v přírodě, ale i v military zálibách apod. Jeho čepel je středně ostrá - pro standartní požadavky zcela dostačující! Pokud jste náročnějšími zákazníky, doporučujeme svépomocí přiostřit.

Tento nůž je vskutku podceněný - podobná kvalita nože se pohybuje v X XXX Kč!!!

Vhodný pro military a airsoft/paintball nadšence, kteří nechtějí za bojový nůž vyhazovat tisíce...

Druh
Hmotnost 320 g
Délka 29 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JH Avatar autora Trochu málo? 4.10.2018 22:37
Co je na tomto noži velká přednost je rozhodně pilka, je velmi ostrá, ani při delším řezání nebolí ruka a tak se s ní dají v nouzi uříznout i mohutné trámy dřeva či silné větve. Další plus patří kapsli na přežití přímo v rukojeti, která obsahuje snad vše potřebné, a navíc si sem můžeme cokoliv přidat. Rád bych také vyzdvihl menší nůž, který je umístěn přímo v pouzdře a má spoustu funkcí jako například otvírák, pravítko, nebo utahování matek, zároveň se dá použít na jemnější práce na které by byl hlavní nůž moc těžký. Bohužel má tento nůž i pár much. Prak sice vypadá hezky, ale zatím jsem nepřišel na to jak ho sestrojit a nedá se to najít ani na internetu, ale to je možná způsobeno spíše mnou než nožem. Úchyt, který se zapíná okolo stehna nedrží moc pevně u sebe a občas při prudších pohybech vypadne, nůž se pak například při běhu hodně hýbe a je to nepříjemné, navíc opětovné nasazení úchytu trvá velmi dlouho. Největší nedostatek se u mne projevil na hlavní čepeli nože. Ačkoliv bylo psáno, že nůž může bezproblému sekat větve, tak asi po deseti seknutí nepříliš silných větví jsou již na čepeli vidět zoubky a ne zrovna malé! Myslím si, že v této cenové relaci by se již toto stávat nemělo, čepel není ani tolik ostrá, ale to se dá lehce přibrousit avšak velké zoubky se již zabrousit nedají. Mrzí mne to neboť jinak by to byl dokonalý pomocník, ale nůž se kupuje hlavně kvůli čepeli, která má dle mého vydržet nejvíce. Dávám mu tedy 70%.
Odpovědět
JV Avatar autora Prak 20.8.2019 13:49
Dobrý den , všiml jsem si že máte problém s ptákem Tento nůž už jsem již viděl na YouTube a vím jak se prak sestrojí . Musíte přestřihnout gumu na půl a mezi ní vsunout gumový držák na střelivo . Potom si vezmete pouzdro a na něm , je držák na gumu , připevníte gumu na držák a prak je nakonec hotový
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.