Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Cestovní vařič "DŘÍVKÁČ" skládací

20 hodnocení
1 099 Kč –45 %
Cestovní vařič "DŘÍVKÁČ" skládací
1 099 Kč –45 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Skládací grill / vařič / dřívkáč. Vhodný pro vaření v přírodě. Hmotnost 211 g. Poskytuje kryté ohniště, topeniště a "sporák". Vhodné pro cestovatele, bushcraftery a trampy. Dodáváno s obalem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní vařič "DŘÍVKÁČ" skládací

Každý kdo cestuje, chodí do přírody nebo na výlety, si chce dopřát požitek z pravého ohně, který nádherně zahřeje a poskytne možnost si něco dobrého uvařit nebo opéct. Tento dřívkáč Vám pomůže k tomu, mít velmi efektivní ohniště, které má navíc i plotýnku na vaření. Ohniště si tak můžete rozložit téměř kdekoliv (na lesní cestě, asfaltu, skále apod.). 

Tento cestovní dřívkáč se vyznačuje téměř ultralight hmotností 211 g. V batohu ho tak ani nepocítíte. Dřívkáč se skládá ze 4 částí - Největší podstava, která slouží k tomu, aby měl oheň pořád dostatek kyslíku a krásně hořel. Dále obsahuje střední nástavec, který slouží jako vrchní díl tohoto vařiče. Má otvor, který slouží jako přikládací dvířka tohoto dřívkáče. Do tohoto středního kusu se následně zasune nejmenší část grillu, a to zásobník na palivo. Na vrchní část pak už jen umístíte křížovou plotnu a hurá, můžete vařit

Výhodou dřívkáčů je, že vytvoří pořádný oheň bez potřeby velkého přísunu paliva. Do dřívkáčů se běžně používají malé klacíky co najdete v okolí, šišky, suchá tráva a mech, třísky a podobně. Lze také použít pevný líh nebo klasickou plynovou kartuši

Výška postaveného vařiče je 22 cm, průměr spodní podstavy je 11 cm. Ve složeném přepravním stavu je 10 x 11 x 11 cm. Součástí balení je i kvalitní obal, díky kterému můžete bez starostí nosit dřívkáč v batohu mezi ostatním vybavením. 

Klíčové vlastnosti dřívkáče: 

-Kompaktní a lehký
-Rychle složený
-Nerezová ocel
-Nenáročný na palivo
-Plotna na vaření
-Přepravní obal

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřívkáče a vařiče
Záruka: 2 roky
Typ: Dřívkáč
Hmotnost: 211 g
Použití: Vaření / ohniště
Výška rozloženém stavu: 22 cm
Rozměr ve složeném stavu: 10 x 11 x 11 cm
Součástí balení: Obal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: