• 1 z 8
 

Legendární meč Jona Snowa "LONGCLAW" - Game of Thrones

97 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika meče z legendárního Game of Thrones. Vyrobeno z pevné karbonové oceli. Součástí meče je dřevěná plaketa se znakem rodu Stark.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–41 %)
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Legendární meč Jona Snowa "LONGCLAW"

"Ten meč patřil mému rodu po generace. Myslím že je čas aby šel o dům dál." 

Jon Snow, bastard lorda Starka, člen Noční hlídky a později Král severu. Jedná se o jednu z hlavních postav legendárního seriálu a knižní předlohy Game of Thrones. Když Jon nastoupil k černým, vynikal mezi nimi svým šermířským talentem a vystupováním. Tím zaujal i lorda velitele, který jej přijal jako svého osobního komorníka a daroval mu meč, který je později známý jako "Longclaw". Nyní můžete být majitelem této oceli i Vy! :)  

Legenda legend nyní i do Vaší ložnice! Přeneste se s námi do Západozemě a připadejte si jako opravdový člen Noční hlídky, Jon Snow! Nyní můžete mít krásný, věrně zpracovaný jedenopůlruční meč, který svou slávou nemá obdoby!

Jedná se luxusní repliku, vytvořenou podle kultovního historického fantasy seriálu Hra o Trůny! Seriál, který dnes zná asi každý dospělý i dítě, vstoupil do historie díky působivým scénám z bitev, dech beroucímu prostředí soutěživých šlechtických rodů a také krásným kultovním mečům, které jsou zkrátka jediné svého druhu! Nyní můžete mít i vy doma kousek, bez kterého by Jon Snow v drsném prostředí Západozemě jistě nepřežil!

Meč Jona Snowa "LONGCLAW" je příjemně těžký, přesto dobře ovladatelný krasavec, kterého už nebudete chtít dát z ruky. Má pečlivě zpracovanou hlavici bílého vlka, který je i zvířetem na erbu slavného rodu Starků. Meč disponuje lesklou kovovou záštitou, která se zpětně zakřivuje a působí tak skutečně jako spár orla! Rukojeť meče je pevná a příjemně tvarovaná. Čepel meče je příběh sám o sobě - její krása, lesk a mohutnost uchvátí zcela každého fanouška i sběratele! Čepel je ztupená pro účely dekorace.

K legendárnímu meči Jona Snowa "LONGCLAW" navíc obdržíte závěsný erb rodu Starků, díky kterému majestátnost meče vynikne ještě víc! Erb je vyroben ze dřeva, nese na sobě bílého vlka a k tomu nápis, který vstoupil do dějin: "WINTER IS COMING!" Erb se dá jednoduše připevnit ke zdi a meč na něj zavěsit, díky šikovným šroubkům, které jsou součástí balení. 

Utvořte si doma svůj fantasy svět a dopřejte si legendární kousek, nad kterým by spokojeně pokýval hlavou i samotný G.R.R: Martin! :-)

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1597 g
Délka celková 107 cm
Délka čepele 83 cm
Délka rukojeti (vč.hlavice) 23 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 17.5.2020 14:18
Bude ho ještě možné koupit?
Odpovědět
MJ Avatar autora Není to přesné! 27.11.2018 09:27
Tato replika meče Jona Snowa není ani vzdálenou napodobeninou meče , který byl v seriálu. Záštita je vzhledově odlišná. V seriálu není rovná nýbrž zahnutá směrem nahoru. Co se týče čepele měla by mít jen jednu většíi prohlubeň ,a to uprostřed. Zároveň by měla mít náznaky Valeryjské ocele. Rukojeť je ale přesná
Odpovědět
F Avatar autora Bohužel 6.3.2019 00:12
Ani rukojeť bohužel není přesná
F Avatar autora Bohužel 6.3.2019 00:11
Ano bohužel tento meč je podle knihy. Na internetu je i přesná replika serialoveho ale několika nasobně dražší. Pokud by zde byla seriálová replika za tuto cenu bez váhání koupím.
Avatar autora 27.11.2018 11:11
Ja som sa tiez cudoval ale hladal som na internete a nasiel som tam ze tento mec je podla opisu v knihe... V seriáli je iny ako v knihe