• 1 z 6
 

Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK" Harry Potter

10 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika hůlky Siriuse Blacka. Vyrobena z pevné pryskyřice. Lehká a snadno přenosná. Ideální jak na výstavu, tak ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 400 Kč (–36 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK" Harry Potter

"Peter Pettigrew! Je v téhle místnosti... Vylez Péťo vylez! No tak budeme si hrát!"

Sirius Black byl jediným rodinným příslušníkem rodu Blacků, jehož Moudrý klobouk zařadil do Nebelvíru. Byl oblíbený jak u chlapců tak dívek. Patřil do řad Pobertů kde byl přezdíván jako Tichošlápek, neboť se dokázal měnit do podoby velkého psa. V dospělosti byl členem Fénixova řádu a později neprávem uvězněn v Askabanu, neboť to byl údajně on, kdo zradil Potterovi. Sirius však byl nevinný a když dostal příležitost, utekl z vězení aby vyhledal pravého viníka a pomstil smrt svých přátel. Obchod Chladné zbraně Vám nyní představuje hůlku "SIRIUS BLACK"! 

Oblíbená postava s tragickým životním příběhem. Sirius Black rozhodně patří mezi nejoblíbenější postavy ze série Harry Potter a nejeden Potterhead by ho chtěl za kmotra. To Vám sice dopřát nemůžeme, ale můžeme Vám hrdě říci, že na skladě máme kouzelnickou hůlku "SIRIUS BLACK"!

Celá hůlka je vyrobena z pevného kusu pryskyřice a barvena tak, aby připomínala dřevo. Povrch celé hůlky je lakován matným lakem. Délka od konce ke špici hůlky je 37,7 centimetrů. Povrch hůlky je zdoben různými magickými znaky, stejně jako ve filmové předloze. Hůlka se v poměru 1:1 podobá filmovému originálu. Váha hůlky je pouhých 58 gramů. Jedná se o lehký a snadno přenosný nástroj. 

Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK", je ideálním kouskem do vaší Harry Potter sbírky. Dá se však využít jako rekvizita v divadelním představení, můžete si ji vzít na maškarní, nebo využít jako doplněk ke cosplayi Siriuse Blacka. :)     

Podobné produkty

Druh hůlky
Hmotnost 58 g
Délka 37,7 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: