Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Bezová hůlka "ALBUS DUMBLEDORE" Harry Potter

67 hodnocení
1 099 Kč –45 %
Bezová hůlka "ALBUS DUMBLEDORE" Harry Potter
1 099 Kč –45 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Lehká, detailně propracovaná replika Bezové hůlky ze série Harry Potter. Vyrobena z lehké, pružné však odolného pryskyřice. Vhodná ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezová hůlka "ALBUS DUMBLEDORE" Harry Potter

"Ujišťuji Vás. Že v Bradavicích, se dostane pomoci každému, kdo o ni požádá..."

Albus Brumbál bezesporu patřil k nejmocnějším čarodějům všech dob. Tento starý kouzelník byl nejen mocný ale také dobrý a laskavý člověk, učitel a hlavně ředitel. Jako ředitel školy v Bradavicích, vychoval mnoho dobrých kouzelníků a čarodějek. Byl také mocným spojencem v boji proti pánu zla. Zakladatel Fénixova řádu a vlastník Bezové hůlky. Tu nyní můžete vlastnit i Vy!!! 

Představujeme Vám nejmocnější hůlku kouzelného světa Harryho Pottera! Podle knih a filmů byla bezová hůlka jednou ze tří relikvií smrti a propůjčovala svému majiteli velkou moc a sílu. Než byla zničena, patřila samotnému Brumbálovi, řediteli školy čar a kouzel!

V knihách o Harry Potterovi si hůlka vybírá majitele, ale v našem e-shopu platí opak! :-) Tato autentická replika bezové hůlky si vás získá svou věrohodnou velikostí, detailním provedením a příjemnou váhou 61 gramů. Je vyrobena z pryskyřice imitující dřevo. Pokud hůlku pozvedne skutečný vyvolený, získá vládu nad životem a smrtí! :-)

Bezová hůlka "ALBUS DUMBLEDORE" je krásnou replikou originálu, která vykouzlí úsměv na rtech každému HP nadšenci! Kousek který rozhodně zapadne do sbírky každého Potterheada. Ideální také jako rekvizita k divadelnímu představení, na maškarní večírky ale hlavně jako doplněk ke cosplayi, třeba Albuse Brumbála. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 61 g
Délka: 37 cm
Materiál: pryskyřice
Nevyplňujte toto pole:
KF Avatar autora Hůlka Albuse Dumbledora 19.2.2022 13:43
Hůlka je moc pěkná, detaily jsou také moc pěkné a produkt moc doporučuji. :-)
Odpovědět
JZ Avatar autora Bezová hůlka 11.10.2022 12:57
Zdařilé provedení, dárek pro dceru - velká radost
Odpovědět