• 1 z 6
 

Kouzelnická hůlka "PORPENTINA GOLDSTEIN" Fantastická zvířata (Harry Potter)

1 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika kouzelnické hůlky, vyrobeno z pevné pryskyřice. Lakovaný povrch. Poměr 1:1 s filmovou předlohou. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–40 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Kouzelnická hůlka "PORPENTINA GOLDSTEIN" Fantastická zvířata (Harry Potter)

"Vím co ti ta žena provedla. Vím že jsi trpěl, ale musíš to zastavit... Newt a já tě ochráníme!"

Americká Bystrozorka Porpentina Goldstein je starší sestrou z rodiny Goldsteinových. Studovala na Ilvermorny School v Massachusetts. Její otec i matka zemřeli na dračí neštovice a tak se Porpentina musela starat o svou mladší sestru Queenie. Po absolvování školy se stala Bystrozorkou a podílela se na porážce Gellerta Grindelwalda. Později se stala ženou slavného Newta Scamandera. My Vám nyní přinášíme hůlku, Porpentiny Goldstein, z filmu Fantastická zvířata!

Fanoušci filmů o Fantastických zvířatech si nyní přijdou na své. Jako jedni z mála českých e-shopů, Vám nyní přinášíme kouzelnickou hůlku "PORPENTINA GOLDSTEIN", jenž pochází z filmu Fantastická zvířata a kde je najít! 

Kouzelnická hůlka "PORPENTINA GOLDSTEIN" je vyrobena z jednoho pevné kusu pryskyřice. Celá hůlka je nabarvená tak, aby svým vzhledem připomínala dřevo. Hůlka je dlouhá 36,2 centimetrů. Oplývá jednoduchým designem, který se lehce podobá hůlce Harryho Pottera, z prvního a druhého filmového zpracování. 

Hůlka váží pouhých 66 gramů. Jedná se o opravdu lehký a snadno přenosný kousek. Celý povrch hůlky je lakovaný lesklým lakem. Kousek, který se bude vyjímat ve sbírce každého Potterheada. Dá se také využít jako rekvizita při divadelním představení, na maškarní večírky, nebo jako doplněk ke cosplayi, právě třeba na Porpentinu Goldstein. :)   

 

       

Podobné produkty

Druh hůlky
Hmotnost 66 g
Délka 36,2 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: