Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Kouzelnická hůlka "QUEENIE GOLDSTEIN" Fantastická zvířata (Harry Potter)

4 hodnocení
999 Kč –40 %
Kouzelnická hůlka "QUEENIE GOLDSTEIN" Fantastická zvířata (Harry Potter)
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika z pevné pryskyřice a imitace slonoviny. Vyrobeno v poměru 1:1 s filmovým originálem. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "QUEENIE GOLDSTEIN" Fantastická zvířata (Harry Potter)

"Ale neboj se zlato. Většina kluků si myslí to samé co ty, když mě poprvé vidí."

Americká čarodějka a mladší sestra Porpentiny Goldstean. Švagrová Newt Scamandera. Queenie studovala na Americké škole čar a kouzel Ilvermorny School. Po studiu získala místo v kanceláři na magickém kongresu Spojených států. Na rozdíl od své sestry se Queenie změnila stranu a čarodějnickém konfliktu se přidala na stranu Gerellta Grindelwalda. My Vám nyní přinášíme hůlku této krásné, však podlé čarodějky, která si může přečíst Vaše myšlenky. :) 

Podle některých se jedná o nejlepší postavu, naopak někteří ji považují za otravnou. My však máme neutrální názor a více se zaměřujeme na kouzelnická hůlka "QUEENIE GOLDSTEIN", která se objevila na našem skladě a vypadá opravdu krásně. :)  

Hůlka měří 35,4 centimetrů. Celá je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Povrch rovné, černé části je lakovaný lesklým lakem. Na konci hůlky najdeme zdobenou rukojeť, zakončenou hlemýždí ulitou. Tato část má drsný povrch, jenž můžeme téměř nazvat "protiskluzovým". Část s ulitou simuluje slonovinu. 

Váha hůlky "QUEENIE GOLDSTEIN" je pouhých 58 gramů. Jedná se o kousek, který se rozhodně neztratí ve sbírce žádného Potterheada. Krom výstavních účelů se dá hůlka využít jako rekvizita k divadelnímu představení, na maškarní večírek, ale hlavně jako doplněk k cosplayi, třeba Queenie Goldstein. :)     

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 58 g
Délka: 35,4 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: