• 1 z 4
 

Klíčenka "MJOLNIR - SILVER", přívěšek na klíče! CELOKOV! Thor/Avengers

2 hodnocení
 

Civilnější verze Thorova kladiva Mjolnir na klíče. Celokovová verze se zdobnými detaily a otvírákem na lahve. Zdobný a při tom užitečný pomocník. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 100 Kč (–25 %)
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Klíčenka "MJOLNIR - SILVER", přívěšek na klíče! CELOKOV! Thor/Avengers

"Ten jenž je hoden kladivo zdvihnout. Bude vládnout silou Thora."

Thor. Skandinávský bůh a zároveň hrdina jenž vystupuje v komiksech a filmech od společnosti MARVEL Tento bůh jak v pověstech tak v komiksech je vyobrazován se svým kladivem zvaným "MJOLNIR". Díky tomuto kladivu Thor vládne mocnou silou a také díky němu dokáže létat. Toto kladivo se na našem e-shopu již několikrát objevila a to hned v několika verzích. Nyní však Vám představujeme civilnější variantu, kterou můžete nosit na klíčích a dokonce si i otevřít láhev s vodou!

Klíčenka "MJOLNIT - SILVER" je nejnovější verzí legendárního kladiva boha Thora. Tentokrát se však jedná o menší, civilnější verzi, která měří pouhých 7,8 cm. Celé kladivo je vyrobeno z jednoho kusu kovu a vyvedeno ve stříbrné barvě. Na jedné straně hlavice kladiva najdeme zdobný text a z té druhé otvírák na lahve. 

Celá klíčenka váží pouhých 41 gramů a na jejím povrchu najdeme zdobné detaily, které najdeme i na originální předloze kladiva. Ke konci klíčenky je připevněn stříbrný řetízek o délce 3,5 cm. K tomuto řetízku je připevněn kroužek o průměru 3 cm. díky kterému si kladivo bezpečně zavěsíte na klíče. Chcete vlastnit kladivo s otvírákem, které může mít neustále po ruce? Klíčenka "MJOLNIR - SILVER" je ta nejlepší volba. :)  

Podobné produkty

Druh klíčenka/otvírák
Hmotnost 41 g
Délka 7,8 cm
Materiál kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Mjolnir 21.12.2022 11:14
Krásný přívěsek, robustní a moc hezky zpracovaný. Oceňuju otvírák na lahve. Dá se s ním i přitlouct hřebík :D a jako bonus budete hodni Thorova Kladiva :)
Odpovědět