• 1 z 8
 

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - BLACK" Avengers - Svítící - II. Jakost - V.2

Neohodnoceno
 

Velice dobře a věrohodně zpracovaná replika zbraně jedné z Avengers. Tvořena z pevné oceli a obohacená o přesné detaily. Tři spojitelné části, tak jako v filmu či komiksu. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–57 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
 
Hůl má výrobní vadu v podobě zalepených některých částí hole. Dík tomu nejde hole rozebrat a vyměnit vnitřek. 

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - BLACK" Avengers - Svítící / MARVEL

"Tohle mi moc nepřipadá jako zábava..."

Čepel hole, je zhotovena z plastu. I když je tyč vhodná na nácvik boje do vzduchu, díky plastové čepeli nedoporučujeme užívat na kontaktní šerm! Jedná se však o krásný kousek, který nesmí chybět ve sbírce žádného komiksového nadšence. Dá se také užít k cosplayi Black Widow, u kterého tato zbraň rozhodně nesmí chybět.

Tyč je zhotovena v kombinaci oceli, plastu a elektroniky. Ocelová část je převážně rukojeť, na níž nenajdete ani kousek plastu od záštity po hlavici. Záštita tvarem připomíná tsubu, jako mají např. katany. Prostor pro ruku je obdařen o protiskluzový povrchem, takže se nemusíte bát že by se Vám v ruce klouzala. Hlavice na konci má na sobě tlačítko, kterým aktivujete světelnou tyč, která prochází skrz celou čepel. Celá rukojeť se skládá ze 3 částí, které jsou propojeny závity.  

Obě části tyče se dají díky přidanému ocelovému spoji, který je designově stejný jako hlavice obou kusů spojit. Tímto se z dvou kratších tyčí stává bojová hůl. Ovšem pokud je hůl v jednom kuse, není možné rozsvítit její čepel. V tomto případě doporučujeme vyměnit světelnou tyčku uvnitř za náhradní kovovou, která je součástí balení. Hůl je pak těžší a dá se s ní lépe manipulovat. K rozsvícení tyče jsou potřeba 3 baterie AAA.

Fanoušci Black Widow mají další možnost, získat do své sbírky další kousek, který patří této překrásné a nebezpečné hrdince. Na sklad Chladných zbraní dorazila  černá verze zbraně, kterou slavná a oblíbená Natasha Romanoff užívá ve svém sólovém filmu BLACK WIDOW. A to tentokrát ve verzi, která ještě k tomu svítí! Tak neváhejte a rozšiřte svou sbírku.

Přímo z produkce studia Disney!

 

 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost celek 1885 g
Hmotnost 1565 g (jeden kus)
Délka 1 část 66,5 cm
Délka celková cca 133 cm
Délka rukojeti 1 část 13,7 cm
Hmotnost kovové tyče (1 kus) 449 g
Materiál ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: