Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Thorovy meče "ARENA SWORDS OF THOR" Thor: Ragnarok

6 hodnocení
4 999 Kč –54 %
Thorovi meče "SWORDS OF THOR" Thor: Ragnarok
4 999 Kč –54 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Replika meče které v aréně užil hlavní hrdina filmu Thor Ragnarok, Thor. 1:1 s filmovým originálem. Čepel vyrobena z nerezové oceli, rukojeti z tvrdého plastu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thorovy meče "ARENA SWORDS OF THOR" Thor: Ragnarok / AVENGERS / MARVEL

I v té nejtěžší hodince musíte vytrvat, aby jste nepřišli o vše co je Vám blízké.
Své by Vám o tom mohl vyprávět komiksový a filmový hrdina Thor.
Po jeho zapuzení vlastní sestrou a zajetí pro pobavení publika, se Thor ocitl na planetě Sakaar, kde se stal novodobým gladiátorem.
Zde také získal nové zbraně a to hned dva meče, se kterými měl bojovat v aréně na život a na smrt.
Nyní si i vy můžete pořídit pár těchto gladiátorských zbraní.
Obstojíte v aréně?!

Zbrusu nové meče z filmového příběhu Thor: Ragnarok oblíbeného hrdiny Thora jsou zde! Přesné provedení veliký důraz na detail a kvalitní replikové zpracování Vám tak do ruky přinesou nevšední zážitek filmového MCU. Nádherný doplněk ke kostýmu nebo jedinečná připomínka úžasného filmu je tak nyní na dosah.

Nádherně provedené repliky mečů "SWORDS OF THOR" jsou zde pro opravdové skalní fanoušky tohoto oblíbeného hrdiny. Čepele obou mečů jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli N420 a pro vyšší bezpečnost je ostří tupé. Povrch čepele pak zdobí nádherné rytiny naprosto schodné s originálními meči, které můžete vidět ve filmovém zpracování Thor: Ragnarok.

Jílce mečů pak naplno vyplní očekávání každého fanouška tohoto filmu. Meče "SWORDS OF THOR" disponují kvalitní nerezovou záštitou, která je pevně osazená při čepeli mečů, takže nácviky seků přeseknutí melounu a nebo reeneactment scének z filmu nejsou nejmenším problémem. Dále pak pokračuje hluboce profilovaná rukojeť, která se pohodlně drží a zároveň propůjčuje meči velkou pevnost a odolnost.
Posledním kouskem této velkolepé skládačky je pak nerezová hlavice zakončující jílec mečů. Celý jílec je pak kvalitně lakovaný barvami dle jeho filmového vzoru, takže se Vám do ruky dostane opravdu neopakovatelný zážitek.

Součástí Thorových mečů "SWORDS OF THOR" je pak také velmi kvalitní kožené pouzdro, díky kterému můžete oba meče naráz nést na zádech stejně jako filmový hrdina a tak se tyto meče mohou stát jedinečnou korunou vašeho kostýmu, nebo sbírky Avengers artefaktů. :)

Přímo z produkce studia Disney!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Meče
Hmotnost 1 kus: 1560 g
Délka čepele: 52 cm
Délka: 71 cm
Materiál: nerezová ocel N420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: