Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - Svítící

2 hodnocení
6 999 Kč –42 %
Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - Svítící
6 999 Kč –42 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Pevná ocel, přesné detaily. Tři spojitelné části, tak jako v filmu či komiksu. Marvel Universe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - Svítící

"Je to jako tenkrát v Budapešti co?" 

Čepel hole, je zhotovena z plastu. I když je tyč vhodná na nácvik boje do vzduchu, díky plastové čepeli nedoporučujeme užívat na kontaktní šerm! Jedná se však o krásný kousek, který nesmí chybět ve sbírce žádného komiksového nadšence. Dá se také užít k cosplayi Black Widow, u kterého tato zbraň rozhodně nesmí chybět.

Tyč je zhotovena v kombinaci oceli, plastu a elektroniky. Ocelová část je převážně rukojeť, na níž nenajdete ani kousek plastu od záštity po hlavici. Záštita tvarem připomíná tsubu, jako mají např. katany. Prostor pro ruku je obdařen o protiskluzový povrchem, takže se nemusíte bát že by se Vám v ruce klouzala. Hlavice na konci má na sobě tlačítko, kterým aktivujete světelnou tyč, která prochází skrz celou čepel. Celá rukojeť se skládá ze 3 částí, které jsou propojeny závity.  

Obě části tyče se dají díky přidanému ocelovému spoji, který je designově stejný jako hlavice obou kusů spojit. Tímto se z dvou kratších tyčí stává bojová hůl. Ovšem pokud je hůl v jednom kuse, není možné rozsvítit její čepel. V tomto případě doporučujeme vyměnit světelnou tyčku uvnitř za náhradní kovovou, která je součástí balení. Hůl je pak těžší a dá se s ní lépe manipulovat. K rozsvícení tyče jsou potřeba 3 baterie AAA.

Fanoušci Black Widow mají další možnost, získat do své sbírky další kousek, který patří této překrásné a nebezpečné hrdince. Na sklad Chladných zbraní dorazila  fialová verze zbraně, kterou slavná a oblíbená Natasha Romanoff užívá ve svém sólovém filmu BLACK WIDOW. A to tentokrát ve verzi, která ještě k tomu svítí! Tak neváhejte a rozšiřte svou sbírku.

Tyče lze zahlédnout ve filmech na streamovací službě od Disney. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost celek: 1885 g
Hmotnost: 1565 g (jeden kus)
Délka 1 část: 66,5 cm
Délka celková: cca 133 cm
Délka rukojeti 1 část: 13,7 cm
Hmotnost kovové tyče (1 kus): 449 g
Materiál: Ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: