Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - černý

33 hodnocení
2 299 Kč –34 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní nůž na přežití, usazen v pevném pouzdře. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Celokovové provedení. Funkční pilka a dutá rukojeť skrývající bohatou výbavu. Integrovaný funkční prak a brousek! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - černý

Klíčové vlastnosti:

 • Maximální kvalita provedení nože (nerezová ocel 3cr13)
 • Pevné ABS pouzdro na opasek plné vybavení
 • Výbava na přežití (zápalky, vlasec, háček, náplast, kompas, paracord...)
 • Skrytý nůž pro výrobu oštěpu / harpuny
 • Výbava pro sestrojení praku přímo z pouzdra
 • Masivní a funkční pilka na hřbetu čepele
 • Integrovaný brousek na pouzdře nože

Produkt ze světa vyšší kvality, byť stále za příznivou cenu! Pokud je nůž "HELL" naše chlouba, pak ale bledne v záři našeho bojového nože na přežití "RAMBO - COMBAT KING"!

Vojenský celokovový pevný nůž pro přežití s velice bohatou výbavou a zpracováním, který Vám bude multifunkčním pomocníkem za každé situace! Na horní straně čepele naleznete velmi ostrou dvoubřitou pilku! Pilka převyšuje svým výkonem jakékoliv jednoduché pilky. S touto pilkou uříznete bez potíží snadno a rychle i silné větve a desky!

Čepel nože "RAMBO - COMBAT KING" je pevně zapuštěna do rukojeti a zajištěna imbusovým spojem, takže vydrží osekávání větví apod. Pro větší bezpečnost práce s nožem je rukojeť opatřena záštitou. Rukojeť nože "RAMBO - COMBAT KING" je celá z hliníku a má protiskluzovou úpravu. Velice pohodlně se drží a je tak možné s nožem pracovat i delší dobu.

Co však velice oceníte v přírodě i v nouzové situaci je DUTÁ RUKOJEŤ! Rukojeť je z větší části dutá a uchovává v sobě velice bohatou výbavu pro přežití!

 • Nachází se v ní:
  - zápalky se škrtátkem
  - náplast
  - dlouhý pevný vlasec
  - rybářský háček

To vše je ukryto ve voděodolném pouzdře! Samozřejmě ve fantazii se meze nekladou a do rukojeti můžete umístit věci dle Vašeho uvážení - např. papírové peníze, sirky samoškrtky apod. Prostor do rukojeti je ze spod důkladně uzavřen vodotěsným šroubovacím uzávěrem s funkčním kompasem a více než 0,5 m tkaniny!

Další nadstandardní a výjimečná výbava je skrytá v samotné pochvě nože! Zde se ukrývá plochý krátký nůž z jednoho kusu nerezové oceli! Ten má multifunkční využití - můžete jej využít jako vrhací nůž, přivázat k větvi a vyrobit si harpunu pro lov ryb apod. Dále se v pevném pouzdře nože skrývá guma a kůže pro sestrojení plnohodnotného praku! Ten můžete sestrojit připevněním gumy na konec pochvy, kde je vytahovací kovová vidlice. Pochva nože je na konci zúžena, takže se velice dobře drží při střelbě a míření.

Celá pochva na nůž "RAMBO - COMBAT KING" je vyrobena z tvrdého plastu. Nůž je v pochvě jištěn hned dvěma úchyty na rukojeti! Dále se na pochvě nachází namotáno více než 1 m taktické tkaniny, kterou v nouzi můžete použít na stavbu bivaku, pastí, zaškrcení rány apod. Konec pochvy disponuje též stahovacím systémem pro pevnější připevnění pouzdra s nožem ke stehnu.

Pevný nůž na přežití "RAMBO - COMBAT KING" není ani příliš velký, ani příliš malý. Nezatíží Vás tedy a práce s ním bude pohotovější a příjemnější!

Z konce trčí dlouhá pevná armádní tkanina, kterou můžete využít (bivak, pasti...) nebo odejmout. Využijete ho nejen v přírodě, ale i v zálibách apod. Jeho čepel je středně ostrá - pro standartní požadavky zcela dostačující! Pokud jste náročnějšími zákazníky, doporučujeme svépomocí přiostřit. To umožňuje integrovaný brousek, který se skrývá pod lankem, které je obmotané na pouzdře!

Tento nůž je vskutku podceněný - podobná kvalita nože se pohybuje v X XXX Kč!!!

Vhodný pro military a airsoft/paintball nadšence, kteří nechtějí za bojový nůž vyhazovat tisíce...

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože, mačety, sekery
Záruka: 2 roky
Druh: pevný nůž
Hmotnost celková: 586 g
Délka nože: 28 cm
Délka čepele: 16,2 cm
Délka vrhacího nožíku: 12 cm
Hmotnost nože: 310 g
Hmotnost vrhacího nožíku: 22 g
Materiál: nerezová ocel 3cr13, plast
Nevyplňujte toto pole:
JR Avatar autora Kvalita ? 1.1.2023 02:14
Už jako mladej šupák jsem si přál Rambo kudlu. Manželka mi to splnila :) Říká se - Darovanému koni na zuby nehleď. No ...já musím. Celkově co se týče výbavy jsem spokojen. Pouzdro je pevné,kompas fachá,prak střílí. Super. !!! Čepel je broušena na nízké ostří,což má za následek horší řezné vlastnosti. Už jsem měl pár nožů v ruce,vím o čem mluvím. Po pokusu o nabroušení,jsem zjistil,že to ani není ušlechtilá ocel,ale v podstatě pěkně tvarovaný kus plechu. Protože mám výheň a kovadlinu,udělám čepel z gruntu novou. Ten materiál se nedá ani zakalit. Nevím kde vzali ostatní recenzenti funkčnost pilky,za mě je to jen design a určitě není na dřevo (možná na kosti,ale to jsem nezkoušel :) Malý nožík je ze stejného materiálu. Celkově jsem spokojen,ono za ty peníze asi nešlo čekat nic lepšího. Kdo chce fakt Rambo nůž musí koupit original Aitor Jungle King I nebo II . Ale tam se pod 7K nevleze.
Odpovědět
Avatar autora Hodnocení 18.6.2021 14:59
Hned na první pohled je vidět krásné masivní pouzdro ve kterém nůž pevně drží. Prak jsem sestrojil poměrně jednoduše, od praku v noži jsem čekal nějaký šunt, ale tento prak střílí opravdu dobře. Menší nůž v pouzdru je také dobrá vychytávka na nějakou jemnější práci, a hlavě je pevný a neohybá se. Samotný nůž je designově hezky provedený a také se mi líbí že se z něho neoškrábává barva. Pilka na noži řeže celkem dobře, samozřejmě to není tak rychlé jako z normální pilkou ale i tak. Co se týče vybavení v rukojeti, tak je to v poho, ale pokud to vše vyndáte tak se to hodně těžce dává zpět. Jediné co mě sklamalo je kompas, samozřejmě jsem počítal z tím že nebude nějak exstra funkční ale u toho mého je velká bublina kvůli které se kompas ani netočí, ale to už je jen drobnost. Shrnutí, nůž můžu jen doporučit je pevný,y ostrý, barva se neloupe takže super, určitě doporučuji.
Odpovědět
K Avatar autora prodej? 17.11.2020 11:45
kdy se vrátí na prodej?
Odpovědět
JH Avatar autora Trochu málo? 4.10.2018 22:37
Co je na tomto noži velká přednost je rozhodně pilka, je velmi ostrá, ani při delším řezání nebolí ruka a tak se s ní dají v nouzi uříznout i mohutné trámy dřeva či silné větve. Další plus patří kapsli na přežití přímo v rukojeti, která obsahuje snad vše potřebné, a navíc si sem můžeme cokoliv přidat. Rád bych také vyzdvihl menší nůž, který je umístěn přímo v pouzdře a má spoustu funkcí jako například otvírák, pravítko, nebo utahování matek, zároveň se dá použít na jemnější práce na které by byl hlavní nůž moc těžký. Bohužel má tento nůž i pár much. Prak sice vypadá hezky, ale zatím jsem nepřišel na to jak ho sestrojit a nedá se to najít ani na internetu, ale to je možná způsobeno spíše mnou než nožem. Úchyt, který se zapíná okolo stehna nedrží moc pevně u sebe a občas při prudších pohybech vypadne, nůž se pak například při běhu hodně hýbe a je to nepříjemné, navíc opětovné nasazení úchytu trvá velmi dlouho. Největší nedostatek se u mne projevil na hlavní čepeli nože. Ačkoliv bylo psáno, že nůž může bezproblému sekat větve, tak asi po deseti seknutí nepříliš silných větví jsou již na čepeli vidět zoubky a ne zrovna malé! Myslím si, že v této cenové relaci by se již toto stávat nemělo, čepel není ani tolik ostrá, ale to se dá lehce přibrousit avšak velké zoubky se již zabrousit nedají. Mrzí mne to neboť jinak by to byl dokonalý pomocník, ale nůž se kupuje hlavně kvůli čepeli, která má dle mého vydržet nejvíce. Dávám mu tedy 70%.
Odpovědět
JV Avatar autora Prak 20.8.2019 13:49
Dobrý den , všiml jsem si že máte problém s ptákem Tento nůž už jsem již viděl na YouTube a vím jak se prak sestrojí . Musíte přestřihnout gumu na půl a mezi ní vsunout gumový držák na střelivo . Potom si vezmete pouzdro a na něm , je držák na gumu , připevníte gumu na držák a prak je nakonec hotový