• 1 z 7
 

Mušketýrský kord "D'ARTHAGNAN" velký

23 hodnocení
 

Stylová a dle historických pramenů vyrobená replika kordu, který užívali slavní Mušketýři. Kus pevné, nerezové oceli. Součástí balení je i pevná pochva.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 5 599 Kč
Ušetříte 1 609 Kč (–28 %)
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Mušketýrský kord "D'ARTHAGNAN" velký

Reálně dlouhý mušketýrský kord s bohatým košem! Nádherný pravý mušketýrský kord/rapír z dob Porthose, Athose, Aramise a D'Artagnana! Kord, který Vám svou velkolepostí připomene i velkolepost mušketýrské slávy, ctnost jejich soubojů a důmyslnost jejich kordů.

Mušketýrský kord "D'ARTHAGNAN" měří neuvěřitelných 110,5 cm! Pružná ohebná čepel z nerezové oceli je příjemně lesklá a v rukojeti zpevněná. Rukojeť je chráněna mohutným a velkolepým košem, který tak umožňuje správné držení kordu a pravý mušketýrský šerm. Rukojeť kordu "D'ARTHAGNAN" Je čistě černá, vyrobena z masivního kusu kovu. Díky svému tvaru pohodlně sedne do ruky a není klouzavá. 

Díky kvalitnímu zpracování může sloužit tento kord nejen k dekoraci, ale také k možnému nácviku bezkontaktního šermu. Teoreticky by mohl posloužit i pro mírný kontaktní šerm! ;-) Veškeré detaily jsou masivní a z kovu!

Tato replika nadchne všechny nadšence doby mušketýrů a hrdinských činů. Tento nádherný kord "D'ARTHAGNAN" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!

Vhodný dar pro každého muže!  

Podobné produkty

Druh kordy
Hmotnost 1074 g
Délka meče 110,5 cm
Délka celková 118,5 cm
Délka čepele 92,4 cm
Materiál nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: