• 1 z 11
 

Meč Aegona Dobyvatele "BLACKFYRE" - Game of Thrones

10 hodnocení
 

Replika meče legendárního Aegona I Dobyvatele. Knižní verze meče zhotovená z karbonové oceli. Součástí meče je dřevěná plaketa se znakem rodu Targaryen.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–42 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč Aegona Dobyvatele "BLACKFYRE" - Game of Thrones

"Oheň a krev..."

Meč "BLACKFYRE" je replikou slavného meče, který kdysi patřil k rodu Targaryenů. Meč je vyroben z karbonové oceli a jeho detailní zdobení Vás na první pohled zcela pohltí. :) Skvělý kousek pro fanoušky knižního díla George R. R. Martina, neboť se jedná o knižní verzi, tohoto nádherného meče. 

"BLACKFYRE" patřil Aegonovi I Dobyvateli, a tak se stal symbolem moci Targaryenů. Délka celého meče činí úžasných 106,6 cm. Takže se nejedná o žádné párátko. Lesklá čepel měří od špice po záštitu 80 cm. a uprostřed čepele najdeme takzvaný "krevní žlab". Jelikož se jedná o čistě výstavní repliku tak je čepel tupá. 

Zdobná rukojeť oplývá velice detailním zdobením, které začíná u krásné záštity, zdobené dračími motivy, které symbolizují rod Targaryenů. Rukojeť je rozdělena na dvě části zdobeným, mosazným článkem a téměř celý povrch zakrývá omotávka z pevné tkaniny, která je příjemná na dotek. Záštitu zakončuje překrásná hlavice, které dominuje velký plastový rubín

Součástí meče je dřevěná plaketa, díky které si můžete meč pohodlně zavěsit na stěnu. Plaketa je ozdobena erbem rodu Targaryenů nad kterým je červeným písmem nápis, "FIRE AND BLOOD". Meč "BLACKFYRE" nádherně ozdobí Vaši domácnost. Díky němu se budete cítit jako by jste byly součástí Game of Thrones. Také je dostatečně pevný na prostorový trénink, ovšem na kontaktní boj jej užívat nedoporučujeme. Dá se také využít jako nádherný doplněk ke cosplayi, či jako doplněk ke kostýmu na divadelní představení. :) 

Aegon I z rodu Targaryenů řečený Aegon Dobyvatel. První pán 7 království a první král na Železném trůnu. Jediný Targaryen, který dobil 6 království ze 7 a zakladatel vládnoucí dynastie Targaryenů z Westerosu. Jezdec na draku a nositel meče "BLACKFYRE", který se v rodu Targaryenů předával po generace. Nyní i Vy můžete vlastnit tento slavný meč! Tak osedlejte draka a ujměte se vlády
7 Království!!!

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost 1422 g
Délka meče 106,6 cm
Délka čepele 80 cm
Materiál karbonová ocel, mosaz, tkanina, plast, dřevo
Rozměr plakety 32,2 x 27 cm
hmotnost plakety 705 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: