HQ! Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Jednoruční meč "HONOR AND STRENGHT!" kontaktní, NA ŠERM!

42 hodnocení
 

Jednoruční gotický meč, upravený na kontaktní šerm. Vyrobeno z kvalitní uhlíkové oceli J2. Součástí meče je pevná kožená pochva.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 1 700 Kč (–42 %)
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Jednoruční meč "HONOR AND STRENGHT!" kontaktní, NA ŠERM!

Meč byl nástrojem ochrany, ale i války.
Žádná věc na světě není určená jako dobrá nebo špatná.
Je pouze na nás, jak ji využijeme.

Gotický meč "HONOR AND STRENGHT!" je kovaný meč s čepelí vyleštěnou do vysokého lesku. Jedná se o čepel vyrobenou z nerezové uhlíkové oceli J2. Proto může být použit bez problémů pro KONTAKTNÍ ŠERM! Čepel má ideální šířku, délku i tloušťku. Navíc neústí do nějaké nesmyslné a nebezpečné špičky! Ba naopak! Proto je ideální pro šermíře a historické nadšence, které se nechtějí na meč jen dívat ;-)

Čepel pak disponuje krevním žlabem,  poměrně širokým - ideální využití pro snížení hmotnosti a efektivnější šerm!

Jílec jednoručního meče "HONOR AND STRENGHT!" je tvořen nádhernou koženou omotávkou. Žádný prostý omot, ale protiskluzový pevný propletený omot pravou černou kůží!

Záštita tohoto meče je prostá, žádná přezdobená šílenost. Vyrobena z masivního kousku mosazi, který bezpečně ochrání Vaši ruku, Váš život! Hlavice meče jest ve tvaru mince. Materiál je opět mosaz a to v pořádném množství!

Jedná se o ručně kovaný meč, který může mít malé odlišnosti kus od kusu, jelikož se nejedná o strojní výrobu, ale ručně kovaný produkt.

Nemalá, ba ohromný bonus k meči "HONOR AND STRENGHT!" vytváří ohromná pochva z ručně šité pravé hovězí kůže!  Pochvu s mečem je možné nejen připnout k pásku, ale též přehodit přes záda! Jedná se tedy i o zádový přehoz! Meč "HONOR AND STRENGHT!" se Vám tak bude nosit velice pohodlně na delší vzdálenosti. A při povolení přehozu ho můžete i v mžiku vytáhnout v případě potřeby! 

Chcete začít se šermem? Netratit velké peníze za šermířský meč? Toto je Vaše volba! Překvapeni zpracováním meče, nádhernou celokoženou pochvou a podkopanou cenou!

Podobné produkty

Druh Kovaný ocelový meč
Hmotnost 1231 g
Celková délka 90,2 cm
Délka čepele 73 cm
Materiál Ocel J2, mosaz, hovězí kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RZ Avatar autora 21.11.2023 12:25
Synovi jsem tento meč koupil k 18. narozeninám a měj neskrývanou radost. Vypadá báječně a bytelně...
Odpovědět
KV Avatar autora 1.4.2020 20:03
Na tak malou cenu se jim úžasně šermuje, ale po 3 dnech šermu se mi začala hýbat rukojeť.
Odpovědět