HQ! Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Honosný gladius "MAXIMUS" Gladiátor replika

31 hodnocení
 

Replika Římského meče zvaný Gladius, užívaný ve Starověkém Římě. Zdobné detaily, vyrobeno v kombinaci nerezové oceli a mosazi. Zdobná dřevěná pochva součástí. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–37 %)
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Honosný gladius "MAXIMUS" Gladiátor replika

"Zavraždili jste mi syna... zavraždili jste mi ženu! Ale já se pomstím teď... Nebo v příštím životě."

Za časů římského impéria, kdy se největší hrdinové utkávali v arénách po celém území říše. Bojovníci, kteří se stali šampiony arény a snažili se probít se ke své svobodě. Jen hrstce z těchto bojovníků se to povedlo. Do takové arény se dostal ve filmovém příběhu i římský generál Maximus Decimus Meridius, který byl zrazen novým císařem a poslán na smrt.
Avšak smrti unikl, aby s mohl pomstít. Náš tým Vám s radostí představuje honosný gladius "MAXIMUS". Vy se nebavíte?! :)

Tento meč je replikou inspirovanou filmem Gladiátor a je reálnou replikou o velikosti 1:1 s pravým gladiem. Jedná se o velmi propracovanou detailní repliku.

Čepel meče "MAXIMUS" je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, díky které se o její údržbu nemusíte starat. Ostří této zbraně je samozřejmě tupé pro bezpečnost, avšak obezřetnost při manipulaci nikdy není na škodu. :)

Jílec gladiusu "MAXIMUS" je doslova mistrovským dílem. Dech beroucí mosazná záštita a hlavice s motivy listů a vyobrazením vozataje jsou velmi detailní a propracované v každém směru. Stejně jako hlavice a záštita i rukojeť samotná je z mosazi. 

Součástí meče "MAXIMUS" je i velmi kvalitní a zdobená pochva, potažená kůží a osazená mosaznými detaily s krásnými římskými výjevy.

Í

 

 

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost 1167 g
Délka meče 70 cm
Délka čepele 49,8 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo, mosaz, kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PN Avatar autora 9.6.2020 11:07
Jedná se vskutku o mistrovské dílo. Zpracování je nejvyšší kvality, jak samotný Meč tak i pochva. Nemůžu nic než doporučit!
Odpovědět
JK Avatar autora Gladius maximus 24.8.2019 13:47
Kvalita aj vypracovanie nad moje očakávania.Doporučujem
Odpovědět