Malý zavírací nůž na sýr "EIDAM" (náhodná barva)
Detailní popis produktu
Malý zavírací nůž na sýr "EIDAM"
- Kompaktní nůž na sýr vhodný na cesty i piknik
- Čepel z oceli 3Cr13Mov – odolná a snadno udržovatelná
- Speciální zakončení ve tvaru vidličky pro servírování
- Rukojeť ze dřeva (2 různé barvy)
- Pojistka typu piston lock
- Délka čepele: 7 cm
- Délka v zavřeném stavu: 9cm
- Celková délka: 16cm
- Hmotnost: 52g
Ideální pro milovníky sýrů, outdoor i jako stylový doplněk na piknik nebo do batohu.
Ilustrační foto: nožík světlé dřevo, tmavé dřevo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka: | 16 cm |
| Délka v zavřeném stavu: | 9 cm |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Barva: | Náhodná (Červená / Hnědá) |
| Hmotnost: | cca 52 g |
| Materiál: | Nerezová ocel 3Cr13Mov, Dřevo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



